Сергій Ребров: Oбрали трохи іншу модель гри

Завершилася прес-конференція головного тренера київського "Динамо" після перемоги над "Олександрією" (4:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор.

"Завжди непросто грати з "Олександрією", тому що це організована команда. Незалежно від того, хто виходить на поле, вони завжди діють організовано, і за рахунок цього займають місце у першій шістці.

Сьогодні в першому таймі ми зіткнулися з певними проблемами, звичайно, в їх числі і швидкий гол. Якщо ви бачили, ми сьогодні обрали трохи іншу модель гри, і в першому таймі нам було непросто. У другому таймі ми підкоригували гру і, думаю, заслужено перемогли, створювали достатньо і, що найголовніше, не дали нічого створити супернику в другому таймі. Також було важливо у другому таймі реалізувати ті моменти, які ми створили", - сказав Ребров.