"Динамо" і "Шахтар" перемагають, поки конкуренти втрачають темп: результати туру УПЛ

Чемпіонат України з футболу наближається до кульмінації в боротьбі за медалі і прописку в еліті

"Динамо" і "Шахтар" перемагають, поки ко…

Зіграний 24-ій тур чемпіонату України з футболу серед чоловіків – Української Прем’єр-ліги (УПЛ). Лідери першості здобули непрості перемоги, натомість команди, які претендують на медалі, не дорахувалися таких бажаних очок. Depo.ua наводить результати зустрічей.

15 квітня СК "Дніпро-1" у гостях втратив перемогу над харківським "Металістом 1925". Першими відзначилися дніпряни – на 19-ій хв. гол забив Гуцуляк. Гості переважали протягом матчу, але на третій доданій арбітром хвилині номінальні господарі поля встановили остаточний рахунок 1:1. М’яч за "Металіст 1925" на рахунку Імерекова.

Черкаський "ЛНЗ" удома здолав рівненський "Верес", який бореться за право залишитися в еліті українського футболу, — 1:0. Гол забив Хобленко (48 хв.).

У неділю, 14 квітня, в Полтаві донецький "Шахтар" переміг "Ворсклу"1:0. Матч не став легкою прогулянкою для лідера турнірної таблиці. За донеччан на 21-ій хв. забив Сікан, а на 58-ій гості залишилися в меншості: за грубий удар голкіпера суперників з поля був вилучений Зубков. Після гри тренер "Шахтаря" Маріно Пушич нарікав на погане суддівство і неякісне поле стадіону в Полтаві. Тим не менш, за результатом гри донеччани зміцнили своє лідерство у чемпіонаті.

Луганська "Зоря" у домашній грі в столиці перемогла одеський "Чорноморець" – також із популярним у турі рахунком 1:0. На ранній гол Горбача (12 хв.) одесити протягом гри так і не змогли нічим відповісти.

З тим же рахунком 1:0 житомирське "Полісся", що поступово долає кризу із новим тренером Шищенком, удома дотиснуло ковалівський "Колос". М’яч на 83-ій хвилині забив Танковський.

У суботу, 13 квітня, відбулися перші матчі 24-го туру. Київське "Динамо" у матчі, що кілька разів переривався повітряними тривогами, в гостях перемогло "Олександрію" з Кіровоградщини – і тут рахунок 1:0. Результату динамівці досягли в другому таймі, граючи в меншості, – наприкінці першого тайму з поля був вилучений Волошин, а гол на рахунку Бражка (64-та хв.).

Тим часом недорахувалася очок одна з команд, що перебувають у лідерській групі: криворізький "Кривбас" у Львові зіграв унічию з молодим і амбіційним місцевим "Рухом"1:1 (голи: Таллес, 73 — Кожушко, 45).

Напруженим видався матч аутсайдерів чемпіонату: у суботу в столиці зустрічалися "Оболонь" і закарпатський "Минай". Поєдинок із двома вилученнями (вже на 12 хв. арбітр показав червону картку воротарю киян Рибці, а на 67-ій вигнав футболіста гостей Корнійчука) завершився унічию – 1:1. Голи: Приймак (63) — Устименко (58, з пенальті). Цей результат вочевидь більше порадував гостей, які відчайдушно борються за збереження прописки в еліті українського футболу. І засмутив оболонців, які теж балансують на межі вибування у першу лігу.

Наступний, 25-ий, тур УПЛ почнеться найближчого вікенду, 20 квітня, і триватиме три дні. А протягом тижня будуть зіграні перенесені матчі попередніх турів. Завтра, 17 квітня, київське "Динамо" у гостях зустрінеться з "Минаєм", "Олександрія" прийме "Оболонь". 18 квітня "Шахтар" спробує завоювати чергові три бали у грі із "Зорею".