Редакційна політика Depo.ua

Про нас

Портал Depo.ua у вигляді, максимально наближеному до нинішнього, був запущений навесні 2014 року і одразу ж увірвався в епіцентр всіх важливих подій. Ми їздили на Донбас, публікували репортажі від наших інсайдерів з Криму і вели широке коло тем, від політики до шоу-бізнесу. Одними з перших ми почали розповідати історі загиблих героїв АТО в одноіменній рубриці, і про українських зірок, якї не припинили концерти на Росії.

А згодом почали писати «на Росії» замість «в». Тому що так правильно. До речі, на Росії ми заборонені. Проте нас все одно там читають.

Depo.ua запускався як російськомовний сайт, але з часом ми усвідомили важливість переходу на українську мову і зробили це. Для тих, кому важко зрозуміти українську, є російськомовна версія.

Depo.ua цікавить широке коло тем – від економіки і політики, до культури і соціальної сфери, від спорту і корисних порад, до подій на тимчасово окупованих Росією територіях і життя українського війська. Найсвіжіші новини на ці теми щохвилинно і майже цілодобово з’являються на сайті. Краще розібратися в найважливіших подіях дня вам допоможе наша швидка аналітика.

Depo.ua має широку сітку спецкорів і регіональних редакцій. Адже хто розуміє, що відбувається в місті краще за місцевого журналіста.

Для того, щоби читачі могли дізнатися щось нове і розважитися, ми простою і доступною мовою пишемо про здоров’я, стиль, культурні події, публікуємо гумористичні авторські гороскопи, робимо збірки авторських фотожаб і знімаємо кулінарний блог.

Мета і принципи Depo.ua

Наші матеріали неодноразово ставали предметом суспільного обговорення, спонукаючи до реагування правоохоронців, громадських активістів і чиновників.

З першого дня роботи Depo.ua обрав критичний, об’єктивний і незалежний підхід до роботи, не приймаючи чийсь бік в освітленні подій. Всі автори нашого видання керуються журналістською етикою і працюють за стандартами провідних світових ЗМІ.

Разом із тим, ми завжди були і будемо на боці інтересів України і там, де йдеться про ворогів нашої країни – як внутрішніх так і зовнішніх, ми вважаємо за необхідне називати речі своїми іменами.

Водночас, нам завжди цікава думка нашого читача, тому Depo.ua завжди відкритий для зворотного зв’язку.

Достовірність нашої інформації, наведених фактів і цитованих джерел

Журналісти і редактори Depo.ua завжди перевіряють наведену в наших публікаціях інформацію і оновлюють її за необхідності, намагаючись якомога швидше повідомити читача про всі нові події. В роботі ми використовуємо як відкриті так і власні джерела інформації.

 

Етичні норми

Редакція може не поділяти думку співрозмовника, але ми також маємо свої червоні лінії. Depo.ua не пропагує в своїх матеріалах насильство, дискримінацію, ксенофобію, та ненависть. Ми поважаємо право на приватне життя і діємо в межах законодавства.

Авторитетність

Якість поданого матеріалу завжди залежить від рівня компетентності експертів, тому з важливих питань свою думку на сторінках нашого сайту висловлюють провідні фахівці з різних галузей, щоби читач мав повну і об’єктивну інформацію з теми, що його зацікавила.

Конфіденційність

Ми поважаємо право на приватне життя і повсякчас усвідомлюємо, яку велику силу і вплив має те, що було опубліковано в ЗМІ. Також ми поважаємо право кожного громадянина України на інформацію, в тому числі – і щодо публічних особистостей. В будь-якому разі, в роботі з інформацією ми керуємося законами України.

Анонімність

Depo.ua має власні джерела інформації в органах центральної і місцевої влади, правоохоронних органах, державних установах і на тимчасово окупованих Росією територіях. Усвідомлюючи ризики, з якими подекуди стикаються наші інсайдери, ми неухильно дотримуємося їхнього права на конфіденційність.

Корпоративна політика Depo.ua

Політичні, релігійні та інші погляди авторів сайту залишаються поза їхніми текстами. Особиста позиція авторів Depo.ua в текстах, опублікованих на сайті, завжди виражається тільки від першої особи.

Співробітники Depo.ua не можуть використовувати посадове становище для отримання власної вигоди.

Depo.ua і соцмережі

Особиста думка співробітників Depo.ua, висловлена на їхніх власних акаунтах в соцмережах, залишається їхньою власною думкою, яку не обов’язково поділяє редакція. Ми не цензуруємо особисте життя наших співробітників. Разом із тим, особа, яка дозволяє собі сепаратистські, українофобські, расистські висловлювання в соцмережах, а також очевидне порушення журналістських стандартів не зможе надалі бути співробітником Depo.ua.

Акаунти Depo.ua в соцмережах ведуться з урахуванням всіх правил і норм, прийнятих в цих соцмережах, а також в межах українського законодавства.

Формати Depo.ua

Новини

Оперативна інформація про події, важливі повідомлення тощо. Викладення останніх відомих фактів (або припущень, зроблених авторитетними ньюзмейкерами) в стислій і доступній формі, з поясненням контексту і обов’язковим зазначенням усіх джерел інформації.

Статті

Матеріали, написані авторами Depo.ua, в яких наводиться опис та аналіз подій, конкретних заяв та можливих перспектив. Стаття може містити графічні зображення, коментарі та, в окремих рубриках (власний досвід, корисні поради, блоги) – особисту думку автора.

В окремих випадках для безпеки і особистого комфорту авторів дозволяється використання псевдоніма.

Інтерв’ю

Опублікована в текстовому вигляді розмова автора Depo.ua з особою, розповідь якої може має суспільний інтерес, поінформувати або розважити читача. У виборі спікерів для нас важлива як актуальність теми, так і особа нашого співрозмовника.

Ми погоджуємо зі співрозмовником те, як буде викладено наведені ним факти, але залишаємо за собою право скорочувати текст (без зміни смислу) і видаляти інформацію, що іде врозріз з редакційною політикою видання.

 Відеосюжети

В такому форматі на Depo.ua ви можете зустріти інтерв’ю, репортажі, стріми, а також наш кулінарний блог Depo.Кухня

Розважальний контент

Авторський колектив Depo.ua виготовляє не тільки соціально важливий, а й розважальний контент. Це добірки дописів користувачів соцмереж, опублікованих у відкритому доступі, збірки авторських фотожаб, найяскравіших фото публічних людей тощо.


 

Взаємодія з читачем

Нам цікава думка нашого читача як щодо важливих подій, так і для роботи сайта. В розділі «контакти» розміщені всі необхідні контактні дані редакції. Також ви можете зв’язатися з нами через наші сторінки в соцмережах.

Можливість залишати коментарі на нашому сайті, на жаль, довелося вимкнути через постійну велику кількість українофобських дописів, які залишали дописувачі з Росії. Ми не хочемо, щоби на героїв наших матеріалів і на наших читачів постійно лився цей словесний бруд.

 

Взаємодія з рекламодавцями

Матеріали з позначкою PROMO, PR, P, ДУМКА, ІННОВАЦІЇ, АКТУАЛЬНО публікуються на правах реклами. Матеріали опубліковані з плашкою: ПРЕС-РЕЛІЗ, НОВИНИ КОМПАНІЙ чи СПЕЦПРОЕКТ, можуть публікуватися на правах реклами.

Відповідальність за достовірність і зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець.

Інформаційне партнерство

Depo.ua постійно виступає інформаційним партнером подій, що мають суспільний інтерес і важливі для аудиторії. В рамках інформаційного партнерства обговорюється кількість і якість матеріалів, ми залишаємо за собою право вирішувати, яким буде контент

 

Використання матеріалів Depo.ua

Шановні колеги, ми раді, якщо вам сподобався наш матеріал і ви хочете його поширити. Робіть це будь ласка, але тільки із вказівкою прямого посилання (для інтернет-видань — відкритого гіперпосилання) на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Посилання (гіперпосилання) обов’язково має бути не нижче другого абзацу незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства Iнтерфакс-Україна, УНIАН, Reuters, Associated Press.