"Шахтар" відривається від конкурентів: завершився 23 тур УПЛ

Українська футбольна Прем’єр-ліга наближається до кульмінації боротьби за медалі

"Шахтар" відривається від конкурентів: з…
Грають "Кривбас" і "Ворскла". Фото: сайт УПЛ.

Сьогодні, 9 квітня відбувся заключний поєдинок 23-го туру чемпіонату України. У ньому СК "Дніпро-1" на стадіоні у місті Дніпро, перемагаючи 2:0, не втримав перевагу над луганською "Зорею". Матч завершився з рахунком 2:2, інформує Depo.ua.

Голи забивали Сваток (48 хв.) і Гуцуляк (52 хв.) за господарів та Кирюханцев (55 хв.) і Горбач (62 хв.) за луганців.

Інші матчі туру відбулися протягом вікенду і в понеділок. Вчора, 8 квітня, житомирське "Полісся" перервало свою серію із поразок, обігравши в гостях закарпатський "Минай" завдяки забитому на останніх хвилинах м’ячу – 2:3. Голи: Устименко (65, 87) — Луіфер (9, 23), Мустафаєв (59).

Того ж дня київське "Динамо" у столиці несподівано поділилося очками з черкаським "ЛНЗ"1:1. На гол Ярмоленка у першому ж таймі гості відповіли точним ударом після помилки воротаря киян Нещерета.  У другій половині гри динамівцям не вдалося скористатися створеними ними гольовими моментами. Відтак команда Олександра Шовковського перервала триматчеву серію із перемог і погіршила свої шанси в боротьбі за призові місця.

Втратив удома очки і ще один претендент на перемогу в чемпіонаті, криворізький "Кривбас", який грав із полтавською "Ворсклою". На м’яч Соси (22 хв., з пенальті) вже за 8 хвилин відповів полтавець Степанюк – 1:1.

У неділю, 7 квітня, у Львові донецький "Шахтар" упевнено переграв місцевий "Рух" і за результатами матчів туру збільшив відрив від переслідувачів у перегонах за "золото" УПЛ. Рахунок матчу – 3:1. Голи: Бондаренко (8, 16), Зубков (76) у донеччан і  Таллес (36) у львів’ян.

Інші матчі 23-го туру завершилися так:

"Чорноморець"  (Одеса)— "Олександрія" — 3:2. Голи: Бойчук (10), Путря (18, з пенальті), Єрмаков (44) — Шулянський (45+2), Бєляєв (53).

Вилучений: Кампос (17, "О").

"Колос" (Київська обл.) — "Металіст 1925"  (Харків) — 1:1. Голи: Рангел (23) — Борячук (47).

У суботу, 6 квітня, у першому матчі туру рівненський "Верес" розгромив київську "Оболонь"  3:0. Голи: Янаков (5, з пенальті), Гайдучик (30), Яго (86). Обидві команди ведуть боротьбу за збереження у елітному дивізіоні.

Наступний, 24-ий тур УПЛ відбудеться з 13 до 15 квітня.