Вперше за сто років до чвертьфіналу Кубка Англії пробився клуб п'ятого дивізіону

"Лінкольн Сіті" обіграв представника Прем'єр-ліги

Про це повідомляє Depo.Сектор.

У матчі 1/8 фіналу Кубка Англії виступає в Прем'єр-лізі "Бернлі", приймав на своєму полі представника п'ятого англійського дивізіону - клуб "Лінкольн Сіті". І сенсаційно поступився з рахунком - 0:1.
Єдиний м'яч у цій історичній зустрічі був забитий в самій кінцівці: на 89-й хвилині відзначився Шон Раджетті.

Таким чином, "Лінкольн Сіті" пробився до чвертьфіналу найстарішого футбольного турніру планети.
Відзначимо, що "Лінкольн Сіті" став першим з 1914 року клубом не з топ-4 дивізіонів англійського футболу, які вийшли в 1/4 фіналу Кубка Англії.

У сезоні-1913/14 чвертьфіналу досяг "Куїнз Парк Рейнджерс". Цікаво, що в тому році володарем трофея став "Бернлі".