У китайському Ухані запрацювала друга лікарня для хворих на коронавірус

Другий спеціалізований госпіталь для лікування хворих на коронавірус "Лейшеньшань", побудований в найкоротші терміни в китайському місті Ухань, в суботу, 8 лютого, розпочав свою роботу

У китайському Ухані запрацювала друга лі…
Фото: ЕРА

Про це повідомили на Центральному телебаченні Китаю, передає Depo.ua із посиланням на "РИА Новости".

Перша група медичних працівників вже прибула на місце, вони ведуть підготовку до прийому пацієнтів, яких, як очікується, сюди переведуть також сьогодні. Тут будуть знаходитися тільки ті пацієнти, у яких діагноз вже підтверджено.

Інфекційний госпіталь в передмісті Ухань Цзян розмістився на 79 тисячах квадратних метрів, велика частина з яких виділена для пацієнтів, 10 будівель на території призначені для медперсоналу і матеріально-технічних засобів.

Всього для медиків зробили 264 кімнати, в яких можуть проживати шестеро людей, в кожній стоять по три двоярусних ліжка, є кондиціонер, телевізор, інші електроприлади, є окремий туалет і душова.

Згідно з остаточними даними, госпіталь поділений на 32 секції, де розмістили 1500 ліжко-місць, в кожній палаті, крім відділення для важкохворих, перебуватимуть по два пацієнти. Обслуговувати госпіталь будуть близько двох тисяч медиків.

Відомо, що другу лікарню в Ухані побудували за 10 днів.

Нагадаємо, 3 лютого в Ухані перша спеціальна лікарня для заражених коронавірусом прийняла хворих.

Станом на ранок суботи, 8 лютого, 724 особи у світі стали жертвами небезпечної інфекції – коронавірусу.

Також повідомлялося, що в Ухані від коронавірусу померли перші іноземці, серед них – дитина зі США.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

Симптомами захворювання лікарі називали лихоманку. У деяких пацієнтів спостерігалося утруднення дихання, а рентгенівські знімки показували інвазивні пошкодження легенів. 20 січня з'явилася інформація, що заразитися на цю страшну хворобу можна і при контакті з хворим. 

Клінічні випробування вакцин проти нового вірусу, що вразив Китай та вже поширився за його межі, можуть бути проведені влітку. З 20 січня при Апараті Ради національної безпеки й оборони України працює оперативна група з питань моніторингу та аналізу ситуації щодо поширення нового коронавірусу з Китаю.

Читайте також: Коронавірус з Китаю і Україна: ТОП-6 відповідей на тривожні питання

Медичні помилки: Чому в Китаї коронавірус поширився з шаленою швидкістю, і чи загрожує це Україні 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme