Коронавірус у США: Пентагон надасть військові об'єкти для інфікованих

Міністерство оборони США (Пентагон) погодилося надати військові об'єкти поблизу 11 великих аеропортів Америки для створення карантинної зони для інфікованих новим коронавірусом

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на заяву Пентагона.

Слід зазначити, що раніше до Пентагону із відповідним запитом звернулося Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США.

"МОЗ буде відповідати за весь догляд, транспортування і безпеку евакуйованих. Персонал Міністерства оборони не буде перебувати у прямому контакті з евакуйованими та зведе до мінімуму контакт із персоналом, що підтримує евакуйованих", – йдеться у заяві Пентагону.

Зазначається, що кожен із об'єктів буде вміщати до 20 осіб.

Повідомляється, що Пентагон погодився надати об'єкти поблизу аеропортів Гонолулу, Чикаго, Далласа, Лос-Анджелеса, Сан-Франциско, Атланти, Нью-Йорка, Вашингтона, Сіетла, Нью-Джерсі та Детройта.

Відомо також, що сьогодні в США очікується приліт двох літаків з Уханю. Загальна кількість інфікованих коронавірусом у США становить 11 осіб.

Нагадаємо, станом на ранок 7 лютого кількість смертей від нового китайського коронавірусу 2019-nCoV зросла до 638

30 січня ВООЗ оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію через спалах коронавірусу.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

Симптомами захворювання лікарі називали лихоманку. У деяких пацієнтів спостерігалося утруднення дихання, а рентгенівські знімки показували інвазивні пошкодження легенів. 20 січня з'явилася інформація, що заразитися на цю страшну хворобу можна і при контакті з хворим. 

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

Клінічні випробування вакцин проти нового вірусу, що вразив Китай та вже поширився за його межі, можуть бути проведені влітку. З 20 січня при Апараті Ради національної безпеки й оборони України працює оперативна група з питань моніторингу та аналізу ситуації щодо поширення нового коронавірусу з Китаю.

Читайте також: Коронавірус з Китаю і Україна: ТОП-6 відповідей на тривожні питання

Медичні помилки: Чому в Китаї коронавірус поширився з шаленою швидкістю, і чи загрожує це Україні

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme