Грібаускайте відмовилася вітати Путіна з переобранням

Президент Литви Даля Грібаускайте не планує надсилати привітання Володимиру Путіну у зв'язку з його перемогою у президентських виборах на Росії

"Поки Росія не поважає норми міжнародного права і підриває права й інтереси інших країн, ми утримуємося від привітання", - сказали у прес-службі.

З трьох країн Балтії лише президент Естонії Керсті Кайльюланд привітала Путіна і висловила сподівання на розвиток добросусідських відносин.

"Бажаю Росії та її народу благополуччя і процвітання, чекаю розвитку добросусідських відносин між нашими країнами", - написала президент Естонії.

Тим часом у прес-службі президента Латвії не відповіли на запитання, чи планує глава держави направляти привітання Путіну.

Нагадаємо, 18 березня 2018 року – у четверту річницю незаконної анексії Криму – відбулися вибори президента Росії.

Президент України Петро Порошенко назвав російські вибори в анексованому Криму "політичним фарсом" і пригрозив добиватися зміцнення санкцій проти Росії.

19 березня Франція, Німеччина та Австрія оголосили про невизнання виборів президента Росії в анексованому Криму.

Посол Японії в Україні Шігекі Сумі заявив, що Токіо не визнає підсумків голосування на виборах президента Росії на території окупованого Криму.

В ОБСЄ заявили, що під час голосування російські виборці не мали "реального вибору".

Євросоюз також не визнає проведення Росією президентських виборів на території Кримського півострова.

У Верховній Раді України зареєстрували проект постанови № 8153, який передбачає оголошення виборів на Росії незаконними, а Володимира Путіна – нелегітимним президентом Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Путін