Порошенко: Україна не визнає фарс із виборами Путіна (ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ)

Україна не визнає "політичний фарс", названий виборами президента Росії

Про це у відеозверненні заявив президент України Петро Порошенко, передає Depo.ua.

"Легітимність виборів ставиться під сумнів не лише незаконним голосуванням в Криму. Це в цілому є в цілому політичний фарс, який немає нічого спільного з демократичними виборами. Це був вибір без вибору, без свободи слова, без вільних можливостей", - констатував Порошенко.

За його словами, так звані вибори в Криму – ще одне свідчення зневаги Кремля до основоположних документів та принципів, на яких протягом останніх 70-ти років базуються міжнародний мир та безпека, зокрема Статут ООН та Гельсінський заключний акт.

"Результати незаконного голосування є нікчемними та не матимуть жодних правових наслідків. Легітимними президентськими виборами в Криму можуть бути лише вибори Президента України", - наголосив глава держави.

Він в черговий раз закликав світових лідерів посилити тиск на Росію за гібридну війну, за політичні вбивства за кордоном та за придушення придушення демократії в самій Росії.

Нагадаємо, що, за даними Центрвиборчкому Росії, Володимир Путін учора переміг з рекордними для пострадянської Росії 76,66% голосів.

Лідери провідних світових держав його досі не привітали. А Франція і Німеччина вже відмовилися визнавати вибори президента Росії, проведені в окупованому Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна