Прізвища міністрів уряду Гончарука: Що це за люди

Depo.ua стали відомі імена перших міністрів в уряді Олексія Гончарука

Прізвища міністрів уряду Гончарука: Що ц…

Depo.ua зібрав інформацію про людей, яких, за даними джерел Depo.ua, "Слуга народу" подала як кандидатів у міністри. 

Отже, прем'єру Олексію Гончаруку 35 років, він працював заступником голови Офісу президента, що відповідав за блок економічного розвитку та продовження реформ. 

Гончарук за освітою – юрист, з 2015 року за запрошенням тодішнього міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса очолює BRDO – Офіс ефективного регулювання, який працював при Кабміні й за гроші ЄС розробляв правила для полегшення існування бізнесу в Україні, а також інструменти для онлайн-конкурсів.

Читайте також: Юрист і оптиміст: Хто такий Олексій Гончарук, який стане прем'єр-міністром

Очільником МВС залишиться нинішній очільник відомства Арсен Аваков

Пану Арсену – 55 років. Він заслужений економіст України. До високої посади у МВС очолював Харківську ОДА, був членом РНБО. Нардеп VII і VIII скликань. На посаді міністра головним чином відзначився проведенням реформи МВС. За його головування в Україні з'явилася Національна поліція (на заміну міліції). 

Міноборони очолить 44-річний Андрій Загороднюк. В минулому Загороднюк– керівник проектного офісу реформ Міноборони. 

Він навчався в КНУ ім. Т.Шевченка, університеті Уарвік і Оксфордському університеті. Протягом понад 16 років працював на керівних посадах в гірничодобувній і виробничій галузях. З 2014-го – волонтер ЗСУ. 5 липня 2019 року був Загороднюка призначили позаштатним радником президента Зеленського.

Майбутньому голові МЗС Володимиру Пристайку 49 років. Він закінчив НТУ "КПІ" та Українську академію зовнішньої торгівлі.

У 2012 – 2014-му, за часів правління Віктора Януковича, був Послом України у Канаді.

У грудні 2014-го його призначили заступником Клімкіна і керівником апарату МЗС. Він реалізовував політику Клімкіна стосовно реформ і змін в Міністерстві.

З 2017-го – голова місії України при НАТО, перший заступник голови МЗС.  З 2019-го – заступник голови Офісу президента, член РНБО.

Пристайко одружений, має двох дітей.

Читайте також:  Пристайко "під Богданом": Навіщо Зеленському кадри Порошенка в Адміністрації президента

Мінекономіки керуватиме 44-річний почесний президент Київської школи економіки, доцент економіки в Піттсбурзькому університеті, заступник Ради Нацбанку Тимофій Милованов

Він проводив у Трускавці тренінг для новообраних нардепів зі "Слуги народу". 

Милованов має магістерські дипломи НТУ "КПІ" та НУ "Києво-Могилянська Академія",  отримав ступінь PhD з економіки в Університеті Вісконсин-Медісон. Є співзасновником ресурсу VoxUkraine. 

Читайте також: Майбутній міністр економіки Милованов: Українці мають плюнути на державу

Віцепрем'єром з питань європейської інтеграції стане 38-річний Дмитро Кулеба, який обіймав посаду постійного представника України в Раді Європи. Має диплом юриста-міжнародника, кар'єру починав як аташе Служби головного юридичного радника Міністерства закордонних справ України. 

У 2013-му очолив Фонд культурної дипломатії UART. У 2014-му став послом з особливих доручень з питань стратегічних комунікацій. Займався впровадженням технологій комунікацій в роботу МЗС . 

Минулої весни презентував власну книжку "Війна за реальність: як перемагати у світі фейків, правд і спільнот". 

На чолі МОЗ стане Зоряна Черненко (Скалецька) експертка Центру підтримки реформ при Кабміні. 

Доцентка Національного університету "Києво-Могилянська академія", заступниця декану факультету правничих наук. Докторка правових наук, головна експертка медичної групи Реанімаційного Пакету Реформ.  

В Школі охорони здоров’я викладає курси "Правове регулювання охорони здоров’я" та "Основи медичного права".

Очолює громадську організацію "Форум здоров'я" і є членом Всесвітньої Асоціації медичного права.

Має двох дітей. Її колишній чоловік – Олександр Черненко, нардеп у раді VIII скликання від БПП. 

Новій очільниці Міносвіти Ганні Новосад 29 років, вона випускниця НУ "Києво-Могилянська академія".  Також новоспечена міністерка навчалася за кордоном, будучи стипендіаткою Фонду Відкритого Суспільства (Фонду Сороса) вступила до Університету Маастрихту в Нідерландах і через два роки отримала ступінь магістра з європейських студій, а потім стажувалася в аналітичних центрах Іспанії і Чехії, учасник українсько-канадської парламентської програми. 

По закінченню навчання прийшла працювати в Міносвіти, з березня по листопад 2014 року обіймала посаду радниці міністра (Сергій Квіт), після чого в грудні 2017 очолила управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН, яке займається програмою "Горизонт 2020". 

Читайте також: Не працювала вчителем, але вчилася за кордоном: Хто така Ганна Новосад, яка може очолити Міносвіти

45-річний Володимир Бородянський очолить Міністерство молоді та спорту. Його та Міністерство культури планували об'єднати у єдине Міністерство гуманітарної політики. 

Бородянський закінчив фінансово-економічний факультет КНЕУ за фахом "Фінанси та кредит".  

Працював комерційним директором видання "Московский комсомолец в Украине", керівником відділу з управління медіаактивами "Альфа-банку" в Україні. У 2004-му став головою правління телеканалу СТБ, який перейшов у власність Віктора Пінчука. У 2012-му - очолив групу StarLightMedia.  Посаду залишив взимку минулого року. Причини звільнення у ЗМІ пояснював туманно: мовляв, був не згоден з деякими речами, але в деталі не вдаватиметься. 

В липні президент призначив Бородянського позаштатним радником з гуманітарних питань. Бородянський акцентував, що команда чинної влади працює над новою гуманітарною стратегією. Гроші ж на розвиток сфери він сподівається залучити, наприклад, легалізувавши гральний бізнес. 

Також виступає за заборону російського інформаційного продукту, який "загрожує національній безпеці". 

Читайте також: Ймовірний міністр гуманітарної політики Володимир Бородянський: Що про нього відомо

На посаду віцепрем'єра, міністра цифрової трансформації запропонують 28-річного Михайла Федорова

Михайло народився на Запоріжжі. Закінчив Запорізький університет за спеціальністю "соціологія та управління", Вищу політичну школу, освітню школу представників НАТО в Україні. Отримував стипендію ОБСЄ. 

Сім років тому заснував діджитал-агенцію SMMSTUDIO. 

Організатор Facebook Marketing Conf, спікер на різноманітних івентах з IT та SMM.

Відповідав за онлайн-стратегію під час передвиборчої кампанії Володимира Зеленського. За цю роботу разом з командою отримав перемогу в семи номінаціях премії Європейської асоціації політичних консультантів (EAPC) Polaris Awards. 

 

Оксана Маркарова збереже посаду на чолі Міністерство фінансів.  42-річна політикиня керує відомством з червня минулого року. 

Вона має  диплом магістра з екології "Києво-Могилянської Академії№. У 2000-му проходила практику в Світовому банку у Вашингтоні, у групі банків та фінансових ринків регіону Європи та Центральної Азії. Навчалася в Університеті Індіани, здобула ступінь магістра в галузі міжнародних публічних фінансів та торгівлі.

35-річний Олексій Оржель стане міністром енергетики і захисту довкілля України.  Він виходець  з грантового Офісу ефективного регулювання (BRDO). Працював при Кабміні за гроші ЄС.

Оржель закінчив Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУ "КПІ". 

З 2006 по 2014 рік працював на різних посадах в Національному регуляторі у сфері енергетики. З 2014 року працює в приватному секторі.

Голова Української асоціації відновлюваної енергетики.

Оржель є прихильником розвитку альтернативної енергетики, намагається рекламувати Україну в цьому контексті для іноземних інвесторів. Вважає цю сферу перспективною в першу чергу у промисловому плані, а не у вигляді застосування "альтернативки" у домогосподарствах. Принаймні натепер це ще не є вигідним вкладенням коштів.

Читайте також: Новий міністр енергетики та захисту довкілля: Хто такий Оржель від Гончарука

32-річний Владислав Криклій стане міністром інфраструктури України. З 2015-го він очолює Головний сервісний центр МВС України. До цього був радником очільника МВС, заступником начальника ДАІ. 

Має кандидатський ступінь з економіки.  

49-річну Альону Бабак подають на міністерку розвитку громад та територій.  Пані Бабак – депутатка VIII скликання від "Об'єднання "Самопоміч".  

Була заступницею голови комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

До депутатства – директоркою та співзасновницею ТОВ "Інститут місцевого розвитку".

Займалася підтримкою ініціатив з розвитку інфраструктури і впровадженням інвестиційних проектів. У її портфоліо – понад 30 наукових статей.

Юлія Соколовська очолить Мінсоцполітики.  Їй 34 роки. Наразі вона обіймає посаду радника у Міністерстві фінансів.  Раніше була директоркою департаменту витрат бюджету соціальної сфери в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Пані Соколовська вчилася у Національній академії держуправління при президентові України, КНЕУ, Об'єднаному віденському інституті. 

Оксана Коляда отримає в управління Міністерство у справах ветеранів, де зараз працює заступницею міністра. 

Закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ. 

Саме її кандидатуру запропонувала Спілка ветеранів України.  

Дмитро Дубілет стане міністром кабінету міністрів України. 

34-річний радник голови СБУ має у портфоліо посаду IT-директора Приватбанку, співзасновника мобільного банку monobank.  З 2015-го розвивав порталу iGov, створений для боротьби з корупцією та підвищення ефективності роботи чиновників. 

Денис Малюська очолить Мін'юст. Йому 37 років, він голова правління BRDO / World Bank Group.

Він закінчив КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "правознавство", Лондонський університет. Як юрист спеціалізувався на регулюванні підприємницької діяльності, врегулюванні суперечок, що виникають через банкрутство. 

У 2010-му почав працювати у Групі Світового банку як консультант з розвитку приватного сектору. 

Одружений, має чотирьох дітей. 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme