Міністр молоді та спорту Володимир Бородянський: Що про нього відомо

Очолити Міністерство молоді та спорту в уряді Олексія Гончарука може 45-річний медійник, екс-директор холдингу StarLightMedia Володимир Бородянський

Міністр молоді та спорту Володимир Бород…

Про це повідомили джерела Depo.ua

Пригадуємо, чим відзначився потенційний міністр за свою кар'єру. 

Бородянський закінчив фінансово-економічний факультет КНЕУ за фахом "Фінанси та кредит".  

Працював комерційним директором видання "Московский комсомолец в Украине", керівником відділу з управління медіаактивами "Альфа-банку" в Україні. 

У 2004-му став головою правління телеканалу СТБ, який перейшов у власність Віктора Пінчука. 

У 2012-му - очолив групу StarLightMedia. 

Посаду залишив взимку минулого року. Причини звільнення у ЗМІ пояснював туманно: мовляв, був не згоден з деякими речами, але в деталі не вдаватиметься. 

В липні президент призначив Бородянського позаштатним радником з гуманітарних питань.

"Запрошення надійшло з боку президента. Ми зустрічалися двічі – спочатку була пропозиція зайнятися гуманітарним блоком, потім я підготував бачення роботи над гуманітарної стратегією. Уся дискусія зайняла близько місяця. (…) Ще кілька місяців тому у мене були зовсім інші плани: поїхати до Англії на навчання, розвивати свій стартап, пов’язаний, до речі, з освітою і культурою. Але, зустрівшись і поговоривши з президентом, я йому повірив. Повірив, що він налаштований рішуче, що він готовий битися за країну, в сенсі, боротися за незалежну сильну державу до кінця", - розповів пан Володимир в інтерв'ю liga.net

Бородянський акцентував, що команда чинної влади працює над гуманітарною стратегією. 

"Ми формуємо мозковий центр, у якому виокремлено близько десяти гуманітарних напрямків. У кожного буде координатор, який збере групу вчених, експертів, представників професійних спільнот, народних депутатів, державних чиновників, які знайдуть відповідь на запитання, навіщо кожен із напрямків гуманітарної сфери існує, як воно має працювати і взаємодіяти з іншими напрямками, що ми робитимемо, куди ми йдемо і що з цього вийшло", - зазначив він. 

Гроші ж на розвиток сфери Бородянський сподівається залучити, наприклад, легалізувавши гральний бізнес.

Лобіює ідею об'єднання міністерств культури, спорту та інформаційної політики в єдине Міністерство гуманітарної політики.  Як приклад наводить схожі кейси у Англії та Сінгапурі. 

Також виступає за заборону російського інформаційного продукту, який "загрожує національній безпеці". 

Втім, у 2016-му році Бородянський виступив на захист скандального серіалу "Не зарекайся", що транслювався на телеканалі "Україна".  У листі до Нацради зазначив, що не побачив у продукті сепаратизму. 

Думки щодо цього серіалу розділилися. При тому, що у багатьох українських патріотів серіал викликав різко негативну реакцію

Зокрема, українців обурила цитата однієї з героїнь: "Мы спокойно жили и никого не трогали… Мы просто хотим, чтобы Донбасс был свободным, чтобы киевские олигархи от нас отцепились…". 

Активісти навіть облили приймальню телеканалу "Україна" червоною фарбою.  Між тим, експертна комісія "Держкіно" схвалила прокат стрічки на телебаченні , після чого голова органу Пилип Іллєнко її розпустив. 

У 2017-му телеканал СТБ втрапив у гучний скандал, показавши епізод шоу "Битва екстрасенсів" за участю російських військових.

Втім, Бородянський вибачився перед співвітчизниками і звільнив людей, причетних до випуску серії в ефір. 

"У цій програмі показані люди в камуфляжі, за контекстом програми це російські колишні і / або діючі військові. Мені соромно. Я приношу свої вибачення телеглядачам. Ми прийняли наступні рішення: припинити показ програми "Битва екстрасенсів" виробництва телеканалу "ТНТ", звільнити співробітників, які допустили вихід програми в ефір", - написав він тоді у Facebook. 

 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme