Данилюк каже, що втомився від Ляшка, який без упину талдичить про офшори

Міністр фінансів Олександр Данилюк вступив в емоційну дискусію з лідером "Радикальної партії" Олегом Ляшком, який вимагає відставки міністра через офшори
Depo.Влада
21 квітня 2016 20:48
ФОТО: depo.ua

Зустріч Ляшка з Данилюком у приміщенні Верховної Ради транслював телеканал "112 Україна", передає depo.ua.

"Я зробив сьогодні заяву. Більше я не хочу в цьому брати участь. Не хочу. Вважаю, що це цирк, що Олегу Ляшку немає за що зачепитися", - сказав Данилюк.

"Я сьогодні підтвердив, що я був директором в компанії. Я не буду з вами говорити про офшори, тому що совісті у вас нема", наголосив міністр, на що Ляшко відповів: "А у вас є офшори".

Глава "Радикальної партії" постійно перебивав Данилюка, все повторюючи про "офшори".

"Якби люди знали, хто ви насправді, вони б вас не обирали, бо ви просто шоумен, вам наплювати на людей, ви для людей нічого не зробили, ви тільки ходите і поливайте людей брудом", - сказав Данилюк.

Нагадаємо, що на 13 квітня з посиланням на дані сайту Companies In The UK, представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко повідомив, що тоді ще заступник голови Адміністрації Президента Олександр Данилюк зазначений як директор в двох фірмах Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP, зареєстрованих в Лондоні. А 14 квітня лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив Данилюка у тому, що той має "два офшори"

20 квітня Ляшко накинувся через це з хвилею критики на Данилюка, який вперше прийшов на засідання податкового комітету Ради.

21 квітня глава Мінфіну визнав, що досі є директором у трьох офшорних компаніях.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада