Ляшко зчепився з Данилюком у Раді

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко влаштував скандал на засіданні Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики
Depo.Влада
20 квітня 2016 17:18
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент depo.ua, Ляшко накинувся на новопризначеного міністра фінансів Олександра Данилюка з хвилею критики, який вперше прийшов на засідання комітету.

"Я вважаю, що є великі питання щодо вашого перебування на посаді", - заявив "радикал", звертаючись до Данилюка. Зокрема, Ляшка обурила діяльність нового міністра за часів Майдану.

У свою чергу, Данилюк відповів Ляшку: "22 січня була абсолютно іронічна ситуація. Я зі своїм колегою був на Майдані, ми там дробили брущатку. Я був на Грушевського. Я насправді активно активно брав участь на Майдані і мені телефонували і виголошували поздоровлення, що сьогодні вийшов указ. І це було настільки іронічно. Я працював всі ці роки абсолютно чесно. Мені нема, чого стидитися. Для мене була криза 22 січня".

Ляшко зчепився з Данилюком у Раді - фото 1

Крім того, Ляшко обурився, чому Данилюк до оприлюднення "панамських документів" не розкривав інформацію про те, що має дві "офшорні" компанії в Лондоні.

Після цього "радикал" вступив у словесну перепалку з міністром фінансів і пригрозив покинути засідання, однак вирішив залишитись.

Ляшко зчепився з Данилюком у Раді - фото 2

Нагадаємо, нещодавно Ляшко заявляв, що новий міністр фінансів Данилюк має дві офшорні компанії, які зареєстровані в Лондоні і не внесені в його податкову декларацію.

Однак у відповідь на це Данилюк запевнив, що вже не керує компаніями в Лондоні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада