Активісти "нарили" у ймовірного глави Мінфіну дві фірми в Лондоні (ДОКУМЕНТИ)

Заступник голови Адміністрації Президента Олександр Данилюк зазначений як директор в двох фірмах Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP, зареєстрованих в Лондоні
Depo.Влада
13 квітня 2016 14:05
ФОТО: depo.ua

Про це, з посиланням на дані сайту Companies In The UK, повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко, передає depo.ua.

Згідно з цими даними, компанія Rurik Real Estate Investment Limited була зареєстрована в Лондоні 16 травня 2007 року із статутним капіталом 40 фунтів. З моменту реєстрації компанії її директором вказано Олександра Данилюка.

Відповідно до зазначеної класифікації, фірма займається управлінням нерухомістю за винагороду або на договірній основі.

При цьому, на момент 31 грудня 2014 року на рахунках компанії було 457,6 тисячі фунтів стерлінгів.

Активісти "нарили" у ймовірного глави Мінфіну дві фірми в Лондоні (ДОКУМЕНТИ) - фото 1

Активісти "нарили" у ймовірного глави Мінфіну дві фірми в Лондоні (ДОКУМЕНТИ) - фото 2

Активісти "нарили" у ймовірного глави Мінфіну дві фірми в Лондоні (ДОКУМЕНТИ) - фото 3

А компанія CEE Investment & Advisory LLP була зареєстрована в Лондоні 3 липня 2009 року, за тією ж адресою, що і Rurik Real Estate Investment Limited (Marys Grove 1). У цій фірмі Олександр Данилюк також значиться директором з моменту її реєстрації.

Важливо, що про ці компанії, як і про 457,6 тисячі фунтів стерлінгів на рахунку Rurik Real Estate Investment Limited, немає жодних відомостей в деклараціях Данилюка.

Нагадаємо, що Олександр Данилюк розглядається як кандидат на пост міністра фінансів в новому Кабінеті Міністрів на чолі з імовірним прем'єром Володимиром Гройсманом.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад