Тюремники Путіна підтвердили, що Сенцов - громадянин України, а не підданий Кремля (ФОТО)

Виконавці покарань російського Ямало-Ненецького округу знають, що Сенцов - аж ніяк не росіянин  

Тюремники Путіна підтвердили, що Сенцов…

Відповідний документ розмістив на своїй сторінці у Facebook адвокат Сенцова Дмитро Динзе.

У повідомленні російської Федеральної служби виконання покарань (рос: ФСИН) на адресу Консульства України повідомляється, дослівно: "Засуджений Сенцов О.Г. Громадянин республіки Україна. Прибув етапом 9.10.2-17 р. В особистій справі - паспорт... виданий 12 листопада 1997 року".

Нагадаємо, раніше офіційні особи РФ неодноразово і попри протести Сенцова наполягали, що український режисер є громадянином Росії, мовляв, громадянство він отримав автоматично. Це, зокрема, називалося підставою для відмови Сенцову у консульській допомозі.

Також звернемо увагу, що згаданий в документі паспорт виданий 1997 року, тобто задовго до анексії Крима і "автоматичного надання громадянства", отже, бути російським не може.

Як повідомляло Depo.ua, 25 червня генеральний секретар Ради Європи (РЄ) Турбйорн Ягланд подасть офіційне прохання до президента Росії Володимира Путіна про помилування українського режисера Олега Сенцова, який відбуває покарання у російській колонії

Раніше ЄСПЛ попросив Росію надати всю інформацію стосовно здоров'я українського політв'язня Олега Сенцова, який на той час - 20 червня - голодував вже 38-й день.

Раніше російська омбудсменка Тетяна Москалькова цинічно заявила, що Сенцов нібито виглядає добре і навіть набрав кілька килограмів.

Сенцов спростував слова Москалькової про те, що він начебто набрав вагу.

Водночас Людмила Денісова після розмови з адвокатом Сенцова повідомила, що у нього виникли проблеми з нирками і серцем.

Сенцов відмовляється припинити голодування у відповідь на пропозицію Європейського суду з прав людини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook