Адвокат після зустрічі з Сенцовим заперечив слова Москалькової про "набір ваги"

Український режисер Олег Сенцов, який 39-й день голодує у колонії на Росії, спростував слова російської омбудсменки Тетяни Москалькової про те, що він начебто набрав вагу

Про це розповів його адвокат Дмитро Дінзе після зустрічі з Сенцовим, повідомляє повідомляє Depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

"Мабуть, Москалькову міг дезінформувати уповноважений з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолій Сак, який регулярно відвідує Сенцова", — припустив Дінзе.

Сенцов розповів адвокатові, що Сак фотографував його, проте відмовився передати фото уповноваженій з прав людини Верховної Ради України Людмилі Денисовій, коли її не пустили в колонію і вона просила надати відомості про здоров'я Сенцова.

"Кожного дня Сенцов п'є по 3,5 літра води, йому капають крапельницю з великою кількістю глюкози, амінокислот і поживних вітамінних речовин. Голодування він не припиняв", — розповів Дінзе.

Нагадаємо, раніше Людмила Денісова після розмови з адвокатом Сенцова повідомила, що у нього виникли проблеми з нирками і серцем.

Водночас Москалькова цинічно заявила, що Сенцов нібито виглядає добре і навіть набрав кілька килограмів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна