Зуби на місці, навіть "погладшав": Москалькова задоволена станом Сенцова

Ув'язнений на Росії український режисер Олег Сенцов нібито виглядає добре і навіть набрав кілька килограмів

Таку цинічну заяву зробила "Новій газеті" російська уповноважена з прав людини Тетяна Москалькова, повідомляє Depo.ua.

За її словами, до бранця Кремля немов би кожен день ходить місцевий уповноважений Анатолій Сак.

"Це такий твердий чоловік, старого ще гарту. Від нього так легко не відбудешся. І ось він практично в щоденному режимі надсилає мені звіти, навіть з фотографіями. Сенцов не схуд, він навіть набрав кілька кілограмів. Писали, що в нього зуби випали, що там мало не цинга – це не так, зуби на місці. Він побритий наголо, але виглядає добре. Отримує підтримувальну терапію: вітаміни, глюкозу, білки. З власної згоди отримує. Тобто у нього фактично там як лікувальне голодування виходить. Ну а так голодування, протест – це його законне право", – заявила омбудсмен.

Нагадаємо, 14 травня український політв'язень Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування у російській в'язниці, вимагаючи відпустити всіх українців, утримуваних на Росії та анексованому Криму.

За словами адвоката, Сенцов заявив про намір голодувати навіть до фатального кінця.

9 червня Сенцова оглянув консиліум лікарів колонії, а 10 червня сам режисер в своєму листі повідомив, що почувається нормально.

13 червня стало відомо, що Сенцова перевели до медчастини і готують до примусового годування.

15 червня уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що режисер перебуває у критичному стані.

18 червня Денісова домовилася з російською омбудсменкою Тетяною Москальковою про взаємні відвідування ув'язнених, у тому числі Сенцова.

Пізніше Денісова заявила, що попередні домовленості з російською колегою щодо відвідування ув'язнених на території Росії та України, знову зірвані російською стороною.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook