Трамп передав Мюллеру 1,4 мн сторінок документів про втручання Росії (ВІДЕО)

Команда президента США Дональда Трампа передала спецпрокурору Роберту Мюллеру близько 1,4 млн сторінок документів у справі про російське втручання в американські вибори

Про це Трамп заявив на прес-конференції за підсумками переговорів з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе, передає Depo.ua з посиланням на CCN.

"Повірите ви чи ні, по-моєму, ми передали їм 1,4 мільйона сторінок документації. Я сподіваюся, ми наближаємося до кінця. Змови не було, вони не знайдуть змови, її не існує", - запевнив Трамп.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, президент США Дональд Трамп на початку грудня минулого року недвозначно говорив радникам, що розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера щодо втручання Росії у вибори треба дострокового припинити.

Як відомо, на початку березня стало відомо, що Роберт Мюллер запросив листування президента США і його дев'яти радників. Йдеться про електронні і паперові листи, документи, дані про телефонні дзвінки і рукописні записи від 1 листопада 2015 року.

ЗМІ писали, що спецпрокурор США Роберт Мюллер, який розслідує втручання Москви в американські вибори, збирає інформацію про підприємницьку діяльність Дональда Трампа в Росії до початку президентських перегонів.

У лютому 2018 року адвокати Трампа радили йому відмовитися від дачі показань спецпрокурору з "російської справи" Роберту Мюллеру в рамках розслідування зв'язків передвиборних радників Трампа з Росієї.

Наприкінці січня Трамп заявив, що готовий під присягою дати свідчення спеціальному прокурору Роберту Мюллеру, який розслідує втручання Росії у вибори США 2016 року.

Повідомлялося, що Трамп сподівається на справедливість щодо нього з боку спеціального прокурора Роберта Мюллера, який розслідує можливе втручання Росії в президентську кампанію 2016 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна