Мюллер хоче "витрусити" з Трампа всі листи з 2015 року, - ЗМІ

Спецпрокурор США Роберт Мюллер зажадав документацію, яка стосується особисто президента США Дональда Трампа, а також низки його нинішніх і колишніх соратників

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на NBC News.

Згідно з повісткою, йдеться про журнал з телефонними дзвінками, електронні листи та інші робочі папери команди Трампа, починаючи з 1 листопада 2015 року.

Спецпрокурор планує перевірити загалом 10 осіб, в тому числі і самого Трампа, його особистого адвоката, колишнього главу його передвиборчого штабу Пола Манафoрта, інших співробітників штабу.

Як зазначає телеканал, більшість вже перестали працювати на Трампа або Білий дім.

Нагадаємо, ЗМІ писали, що спецпрокурор США Роберт Мюллер, який розслідує втручання Москви в американські вибори, збирає інформацію про підприємницьку діяльність Дональда Трампа в Росії до початку президентських перегонів.

Як відомо, адвокати Трампа радять йому відмовитися від дачі показань спецпрокурору з "російської справи" Роберту Мюллеру в рамках розслідування зв'язків передвиборних радників Трампа з Росієї.

Наприкінці січня Трамп заявив, що готовий під присягою дати свідчення спеціальному прокурору Роберту Мюллеру, який розслідує втручання Росії у вибори США 2016 року.

Повідомлялося, що Трамп сподівається на справедливість щодо нього з боку спеціального прокурора Роберта Мюллера, який розслідує можливе втручання Росії в президентську кампанію 2016 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна