Мюллер збирає дані про бізнес Трампа на Росії, - ЗМІ

Спецпрокурор США Роберт Мюллер, який розслідує втручання Москви в американські вибори, збирає інформацію про підприємницьку діяльність Дональда Трампа в Росії до початку президентських перегонів

Про це повідомляють три джерела, знайомі із ситуацією, передає Depo.ua з посиланням на CNN.

За словами джерел, підлеглі Мюллера останнім часом приділяли цій темі увагу під час бесід у рамках розгляду. Спецпрокурора цікавить, чи могла бути в когось у Росії інформація, яка дискредитує Трампа, а також те, чому його компанії в результаті не побудували хмарочос Trump Tower у Москві.

Підлеглі Мюллера хотіли дізнатися, коли саме Трамп вирішив балотуватися на пост президента США і як це могло бути пов'язано з його бізнесом. Крім того, їх цікавило, чи бачили до 2015 року росіян в хмарочосі Trump Tower, де в 2016 році розташовувався передвиборчий штаб Трампа.

Слідчі також хотіли дізнатися про обставини, при яких було вирішено, що компанія Trump Organization не будуватиме хмарочос в Москві. Їх також цікавив організований за участю Трампа конкурс "Міс Всесвіт" в Москві в 2013 році.

Телеканал зазначає, що, за словами джерел, неясно, чи є у Мюллера якась конкретна інформація, яка вказує на порушення.

Нагадаємо, у серпні 2017 року видання The Washington Post повідомило, що бізнесмен російського походження Фелікс Сетер нібито пропонував керівництву сімейної компанії Trump Organization побудувати вежу Trump Tower в Москві в період виборчої кампанії нинішнього президента США Дональда Трампа в 2015 році.

Через декілька днів прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков підтвердив, що на пошту прес-служби Кремля надходив лист від юриста президента США Дональда Трампа Майкла Коена щодо будівництва в Москві хмарочоса.

У листопаді 2017 року колишній охоронець Дональда Трампа Кіт Шіллер розповів, що під час візиту Трампа в Москву в 2013 році щодо конкурсу "Міс Всесвіт" йому в номер запропонували привести "п'ять жінок".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна