Тіло вбитого журналіста Хашкаджі могли вивезти у валізах, - міністр оборони Туреччини

Тіло розчленованого журналіста The Washington Post (WP) Джамаля Хашкаджі (Хашоггі), зниклого після відвідування генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі, могли вивести з країни у валізах

Про це під час виступу на форумі міжнародної безпеки в Канаді заявив міністр нацоборони Туреччини Гулусі Акар, передає Depo.ua із посиланням на Yeni Safak.

"У цьому разі можна говорити про різні можливості. По-перше, вони (дипломати, - ред.) залишили Туреччину через три-чотири години після вбивства. Вони, можливо, таємно провезли тіло розчленованого журналіста Хашоггі у валізах – без проблем завдяки їхньому дипломатичному імунітету", - сказав Гулусі Акар.

Нагадаємо, 10 листопада Туреччина передала аудіозаписи, пов'язані з вбивством саудівського журналіста Джамаля Хашкаджі Саудівській Аравії, США, Німеччині, Франції та Великій Британії.

1 листопада ЗМІ повідомляли, що тіло відомого саудівського опозиційного журналіста Джамаля Хашкаджі, якого вбили в консульстві Саудівської Аравії у Стамбулі (Туреччина), було знищене в кислоті.

Довідка. 6 жовтня прокуратура Стамбула почала розслідування у зв'язку зі зникненням журналіста-критика саудівського режиму Джамаля Хашкаджі.

За даними ЗМІ, журналіст зник в Туреччині після того, як увійшов в будівлю генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі.

13 жовтня стало відомо, що розумний годинник Apple Watch, що був на руці саудівського журналіста Джамаля Хашкаджі, записав момент його вбивства, а також розмови, які цьому передували.

Дещо пізніше джерело у генпрокуратурі Туреччини повідомило, що знайдено докази вбивства журналіста в посольстві Саудівської Аравії.

Підтвердження вбивства опозиційного журналіста було отримано після того, як турецька влада провела дев'ятигодинний обшук в генеральному консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

За даними CNN, тіло саудівського журналіста Джамала Хашкаджі після вбивства розчленували.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна