Туреччина знайшла докази вбивства журналіста в посольстві Саудівської Аравії, - ЗМІ (ВІДЕО)

Генпрокуратура Туреччини має докази вбивства саудівського опозиційного журналіста Джамаля Хашкаджі

Про це повідомляє джерело у генпрокуратурі Туреччини, передаєа Depo.ua з посиланням на телеканал Al Jazera.

За даними джерела, в генпрокуратурі знайшли докази, які говорять про вбивство журналіста в турецькому генеральному консульстві Саудівської Аравії.

Наголошується, що повідомлення про вбивство Хашукджі в генконсульстві надходили і раніше, однак тепер вони офіційно підтверджені.

Нагадаємо, 6 жовтня прокуратура Стамбула почала розслідування у зв'язку зі зникненням журналіста-критика саудівського режиму Джамаля Хашкаджі (Хашоггі).

За даними ЗМІ, журналіст зник в Туреччині після того, як увійшов в будівлю генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі.

13 жовтня президент США Дональд Трамп анонсував "суворе покарання" Саудівській Аравії в разі підтвердження інформації про те, що журналіста Джамаля Хашкаджі вбили в консульстві Саудівської Аравії в Туреччині.

У відповідь Саудівська Аравія заявила, що не потерпить на свою адресу ні економічних, ні політичних загроз.

Після цього президент США Дональд Трамп відправив до Саудівської Аравії держсекретаря США Майка Помпео для врегулювання відносин між Вашингтоном і Ер-Ріядом на тлі розслідування щодо саудівського журналіста.

Також 13 жовтня стало відомо, що розумний годинник Apple Watch, що був на руці саудівського журналіста Джамаля Хашкаджі, записав момент його вбивства, а також розмови, які цьому передували.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна