Затриманий працівник НАБУ не скаржився на людей Луценка під час допиту, - ЗМІ

Один з "технічних" працівників НАБУ Віктор Ільченко під час допиту в Генпрокуратурі не скаржився на працівників прокуратури, які його затримували
Depo.Влада
17 серпня 2016 00:02
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у протоколі допиту свідка, повідомило джерело в Генпрокуратурі, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Віктор Ільченко, який є співробітником НАБУ і займається обслуговуванням техніки для аудіо-, відео - і фотозйомки, розповів, що вдень 10 серпня один з його керівників відправив його в будинок за адресою Симона Петлюри 7/9, щоб він перевірив там справність фотоапарата і відеокамери. Ключ від квартири за цією адресою йому нібито повинен був передати невідомий чоловік на ім'я Віктор.

За словами Ільченка, він пішов з квартири після того, як зрозумів, що техніка в порядку. Перед тим він помітив на столі в квартирі записку зі словами "Сус Дмитро Миколайович, 11.10.1984, Ауді Q7 2010 (чорна) ВХ9125ВМ".

Ільченко також розповів, що за деякий час повернувся до квартири, куди потім прийшов іще один співробітник НАБУ Олександр. "Пробувши у квартирі приблизно до 20 години, ми розійшлися по домівках. Будь-які заходи із візуального спостереження за будь-ким ми не здійснювали", - зазначив свідок.

Крім того він розповів, що разом із співробітником Олександром приходив до квартири і наступного дня, 11 серпня, щоб перевірити техніку, яка вже лежала на інших місцях.

Водночас, коли працівники НАБУ прийшли до квартири 12 серпня, з'явилися чоловіки, які представилися представниками ГПУ, та запропонували "пройти до сусідньої кімнати для дачі пояснень, на що ми погодилися та прослідували із ними".

"Хочу доповнити, що я особисто негласні слідчі (розшукові) дії стосовно працівників прокуратури не проводив", - зазначив Ільченко.

У протоколі не містяться скарги на працівників прокуратури, з якими довелося спілкуватися Ільченкові.

 

 

 

Нагадаємо, 12 серпня під час проведення прихованого спостереження за об’єктом в одному із кримінальних проваджень, розслідуваних детективами НАБУ, до приміщення, в якому перебували працівники Бюро, намагалися проникнути працівники Генпрокуратури,у зв’язку виявленням стаціонарного посту спостереження за своїми співробітниками за адресою вул. Симона Петлюри, 7/9 у Києві, який вони вважають незаконним.

У НАБУ заявили, що усі слідчі дії за місцем інциденту відбувалися за рішенням суду у повній відповідності до закону.

12 серпня Начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк заявив про побиття спецназом НАБУ 3 співробітників прокуратури у Києві.

Водночас, директор НАБУ Артем Ситник заявив, що ГПУ затримала двох "технічних" працівників НАБУ, які проводили негласні слідчі дії.

Ситник уточнив, що співробітників НАБУ тримали в кабінетах і у підвалі Генпрокуратури.
"В той же час, представники ГПУ протримали працівників НАБУ протягом 11 годин. Є факти того, що проти них застосовувався фізичний і психологічний вплив", - сказав він.

Крім того, з розповіді співробітників НАБУ випливає, що Сус (прокурор департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ) був присутній при погрозах розправою у будівлі ГПУ і допиті. Зокрема цьому працівнику він сказав "Вам кришка".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: ГПУ, НАБУ