Ситник розповів, як підлеглі Луценка 11 годин катували співробітників НАБУ

Представники департаменту ГПУ з особливо важливих справ намагалися перешкодити негласним слідчим діям працівникам НАБУ, зокрема застосували до них фізичну силу
Depo.Влада
15 серпня 2016 14:39
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, передає depo.ua.

За його словами, представники цього департаменту ГПУ та працівники поліції Хмельницької області 12 затримали двох технічних працівників НАБУ, які, згідно з рішенням суду, мали право проводити таємні слідчі дії. Ще двох працівників бюро відвезли на конспіративну квартиру.

"Я, маючи можливість звільнити їх, звернувся до генпрокурора щоб припинив такі дії. Вдячний за конструктивну позицію генпрокурора. Ухвалене рішення про їх звільнення їх. Однак представники департаменту генпрокуратури протримали 11 годин представників НАБУ. У них незаконно вилучили особисті речі і документи, вони зазначили фізичного і морального тиску. Лише вночі 13 серпня їх привезли до НАБУ. Особисті речі і техніку досі не повернули", - додав Ситник.

Він додав, що за цим фактом зловживання службовим становищем, злочинами пов'язаними з катуванням, недоторканністю житала порушені кримінальні провадження. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада