У НАБУ пояснили сутичку із Генпрокуратурою

У Національному антикорупційному бюро України назвали сутичку із співробітниками Генпрокуратури, яка сталася 12 серпня у Києві, "позаштатною робочою ситуацією"
Depo.Влада
13 серпня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ, передає depo.ua.

"12 серпня під час проведення прихованого спостереження за об’єктом в одному із кримінальних проваджень, розслідуваних детективами НАБУ, до приміщення, в якому перебували працівники Бюро, намагалися проникнути співробітники Генпрокуратури, які сприйняли дані слідчі дії, як стеження за собою. У результаті виникла позаштатна робоча ситуація", - йдеться у повідомленні.

Після втручання керівників ГПУ та НАБУ подальшої ескалації вдалося уникнути, зазначили у НАБУ.

"Усі слідчі дії НАБУ за місцем інциденту відбувалися за рішенням суду у повній відповідності до закону. Остаточна оцінка діям працівників ГПУ буде надана після встановлення усіх обставин події", - підкреслено у повідомленні.

Нагадаємо, 12 серпня Генеральна прокуратура виявила стаціонарний пост спостереження за своїми співробітниками за адресою вул. Симона Петлюри, 7/9 у Києві, що здійснював зняття інформації про дії працівників прокуратури.

Того ж дня, начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк заявив про побиття спецназом НАБУ 3 співробітників прокуратури у Києві.

Генпрокуратура почала розслідувати бійку між прокурорами та спецназом НАБУ.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада