У "Народному фронті" переконують, що коаліція існує

Заяви про розпад коаліції "Європейська Україна" не відповідають дійсності
Depo.Влада
19 лютого 2016 13:10
ФОТО: depo.ua

Таку думку обґрунтував нардеп від "Народного фронту", перший заступник голови Регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник, передає depo.ua.

Він наголосив, що коаліція продовжує свою роботу і налічує у своєму складі достатню кількість народних депутатів.

"Депутатська фракція Радикальної партії хоча свого часу робила політичну заяву про вихід із коаліції, однак жодних практичних дій на виконання цих заяв не здійснювала. Ніяких документів до Апарату Верховної Ради ця фракція не подавала", – пояснив він.

Пинзеник запевняє, що коаліція "Європейська Україна" працює в конституційному складі, і відсутні будь-які підстави стверджувати про припинення її діяльності.
Він також додав, що вихід фракцій "Батьківщина" та "Самопоміч" зі складу коаліції не вплине на її діяльність.

"Ми маємо достатньо голосів для прийняття необхідних для країни рішень", – резюмував Пинзеник.

Водночас інший "фронтовик" Антон Геращенко ще вишуканіше мотивує наявність коаліції. 

"Наприклад є 5 депутатів у "Самопомочі" – так звана група Гопко – не виходили з фракції, тобто не писали відповідні заяви. Тому Гопко та її колеги є членами коаліції", - пояснив Геращенко.

Він переконує, що коаліця є юридично. 

"Коаліція, за регламентом, існує, коли у неї є менше 226 голосів юридично. Але голосувати за всі закони можуть депутати всіх фракцій. Поки юридично є 226 під заявами про входження в коаліцію буде стояти, коаліція існує. З дня, коли їх не буде, у парламенту буде місяць на формування нової коаліції", - пояснив Геращенко

Нагадаємо, що 16 лютого Верховній Раді не вдалося відправити уряд у відставку, однак після цього розвалилася парламентська коаліція, з якої вийшли "Батьківщина" і "Самопоміч".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада