Тимошенко виходить з коаліції

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила про вихід своєї політсили з парламентської коаліції
Depo.Влада
17 лютого 2016 11:00
ФОТО: depo.ua
Тимошенко виходить з коаліції
Тимошенко виходить з коаліції

Про це Тимошенко заявила сьогодні журналістам у Раді, передає depo.ua.

"Фракція "Батьківщини" на сьогоднішньому ранішньому засіданні прийняла єдине можливе рішення. Це рішення –вихід з коаліції", - заявила Тимошенко.

Вона стверджує, що коаліції демократичних сил у цьому парламенті ніколи не існувало.

"Завжди існувала кулуарна кланово-політична коаліція. Вона свідомо не обороняє нашу країну від зовнішнього агресора. Ситуація, яка є в країні, є наслідком правління цієї кланово-політичної коаліції. Тому партія "Батьківщина" вважає недопустимим подальше перебування в цій зграї. Ми закликаємо всіх народних депутатів України, які не втратили честь совість – залишити формальну коаліцію, якою прикривали реальний стан справ", - пояснила лідер "Батьківщини".

Вона закликала народних депутатів об’єднатися, щоб добитися "повного перезавантаження політичної ситуації в Україні", але виключно мирними методами. 

Нагадаємо, 16 лютого народні депутати не проголосували за проект постанови про відставку уряду. Під цією постановою підписалися більше 150 нардепів.

Сьогодні про вихід з БПП та коаліції заявив лідер "Партії простих людей" Сергій Каплін та його заступник по партії Олександр Сугоняко.

Читайте також:

Тимошенко пояснила, чому вийшла зі "зграї"

Більше новин полі