Соболєв закликав Данилюка оштрафувати самого себе

Міністр фінансів України Олександра Данилюка можуть оштрафувати за невнесення даних про свої офшори в декларацію

Про це в кулуарах парламенту заявив нардеп від "Самопомочі" Єгор Соболєв, передає depo.ua.

"У всіх цивілізованих країнах така практика, що якщо міністр, тим більше фінансів, не зміг виконати закон і заповнити всі свої документи, він повинен йти у відставку. Але коли у нас президент України спійманий на тому, що не вніс свою офшорну компанію в декларацію, то ясно, що з міністра фінансів вже нічого питати. Данилюк вчинив правильно, що визнав, що не вніс це в декларацію, буде правильно, якщо він ініціює накладення на себе штрафу, це може зробити Гройсман, прокуратура або сам Олександр", – заявив Соболєв.

Нагадаємо, що на 13 квітня з посиланням на дані сайту Companies In The UK, представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко повідомив, що тоді ще заступник голови Адміністрації Президента Олександр Данилюк зазначений як директор в двох фірмах Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP, зареєстрованих в Лондоні. А 14 квітня лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив Данилюка у тому, що той має "два офшори"

20 квітня, Ляшко накинувся через це з хвилею критики на Данилюка, який вперше прийшов на засідання податкового комітету Ради.

21 квітня Данилюк визнав, що приховав у своїй декларації факт свого керівництва трьома офшорними компаніями

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад