Садовий про скандал з смс-перепискою: Вибачення прийняті, історія закрита

Мер Львова та лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий прийняв вибачення народного депутата Сергія Висоцького з приводу смс-переписки з чутками про торги в парламенті за відставку Наливайченка з посади глави СБУ
Depo.Влада
19 червня 2015 12:19
ФОТО: depo.ua

Про це Садовий написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Отримав офіційні і публічні вибачення від Сергія Висоцького за поширення інформації, яка стала приводом для вчорашнього обливання брудом мене і "Самопомочі". Вибачення прийняті, історія закрита", - написав Садовий.

Він також звернув увагу на слова Висоцького з критикою на адресу ЗМІ, які поширили відео особистої переписки, не маючи підтвердження інформації.

"З Сергієм досі не були знайомі. Кажуть, по людях судять не по тому, в які ситуації вони потрапляють, а як з них виходять. Сподіваюсь, ця історія стане приводом для знайомства і співпраці", - написав Садовий. 

Нагадаємо, напередодні в об'єктиви камер потрапила приватна переписка громадського діяча Карла Волоха з народним депутатом Сергієм Висоцьким під час засідання Ради щодо "парламентських торгів" за відставку глави СБУ Валентина Наливайченка, у якій йшлося, що  "Садовому отдают за Валентина прокурора Львова и львовскую таможню".

В свою чергу Андрій Садовий заперечив існування подібних домовленостей, назвавши цю переписку "брєдом сивої кобили", а згодом закликав Висоцького надати підтвердження інформації, викладеній у повідомленнях та пригрозив судовим позовом

Після цього Висоцький вибачився перед Садовим, пояснивши, що в переписці "обговорював чутки".