Висоцький вибачився перед Садовим та Тимошенко за "пліткування" по смс

Народний депутат Сергій Висоцький вибачився перед лідером партії "Самопоміч" та мером Львова Андрієм Садовим та заявив, що під час переписки про "торги" в парламенті за відставку Наливайченка обговорював чутки, а не конкретні факти
Depo.Влада
19 червня 2015 11:44
ФОТО: depo.ua

Про це Висоцький написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Будь-яке співтовариство - в тому числі політичне - це колектив. В цьому воно не відрізняється від фабрики, офісу або редакції. У кожному колективі є своя темна сторона, обговорювана в курилках, на п'янках, чатах і так далі. Люди, тим більше втомлені і живуть у постійній нервуваннях схильні скидати стрес інвективою. Я теж часто зубоскалю, матюкаюся і лаюся. Чули б ви як іноді політики криють один одного матом в кабінетах. Для всього цього й існує формат особистого спілкування і до цієї пори існував чіткий поділ між публічною і непублічної сферами.

Чутки ходять скрізь і всі їх обговорюють. Природно, що парламент - це поле для поширення та верифікації політичних чуток ... Ми обговорювали і зіставляли чутки, які до цього були вивалені в мережу, опубліковані на декількох сайтах і ходили по залу. В особистому листуванні. Саме через те, що листування було особистим ніхто не використовував у ній оборотів "якби", "за чутками", "нібито". Просто обмін смс. Ясна річ, що ніяких фактів ні в кого не було. Просто безпідставна балаканина про те, що було викинуто в інформпростір", - написав Висоцький.

Він також осудив журналістів, які підхопили відео переписки, адже викладена в ній інформація була неперевіреною.

"За всіма форматами новинної журналістки це не новина. Тут немає Ньюс, оскільки немає достовірності, як мінімум двох джерел і так далі. Це основи журналістки. Тому нашу з Карлом переписку і не опублікував жоден поважаючий себе новинний ресурс. Однак ворогам Самопомомочі і Садового, очевидно, основи журналістики були до лампочки - адже головне це політичне мочилово. Тому це вкидання і було поширене в пабліках і на різних зливних сайтах", - заявив Висоцький.

"Тому я офіційно і публічно приношу вибачення Андрію Садовому та фракції "Самопоміч" за те, що дав привід для політичної атаки на них. Жодних фактів, які підтверджують їхню політичну корупцію у мене, звичайно ж, немає. Більше того, фракція "Самопоміч" завжди показувала себе однією з найбільш принципових фракцій парламенту.

Крім того, хочу принести вибачення і персонально Юлії Тимошенко, за те що моє некоректне висловлювання на її бік стало публічні надбанням", - йдеться у повідомленні Висоцького. 

Нагадаємо, напередодні в об'єктиви камер потрапила приватна переписка громадського діяча Карла Волоха з народним депутатом Сергієм Висоцьким під час засідання Ради щодо "парламентських торгів" за відставку глави СБУ Валентина Наливайченка, у якій йшлося, що  "Садовому отдают за Валентина прокурора Львова и львовскую таможню", а "Юля не голосует за повестку дня. То есть ей что-то не отбашляли".

В свою чергу Андрій Садовий заперечив існування подібних домовленостей, назвавши цю переписку "брєдом сивої кобили".

Нагадаємо також, вчора Верховна Рада схвалила подання президента про відставку Валентина Наливайченка з посади глави СБУ.