Садовий погрожує судитися з Висоцьким за переписку про "торги" за відставку Наливайченка

Мер Львова та лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий вимагатиме від народного депутат Сергія Висоцького доказів його заяв про участь Садового в закулісних торгах у Верховній Раді щодо звільнення Валентина Наливайченка з посади голови СБУ
Depo.Влада
19 червня 2015 11:19
ФОТО: depo.ua

Про це Садовий написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Оскільки мені "пощастило" на власній шкірі відчути себе героєм класичного мотиву про "доньку курву" (а у мене дійсно самі лише сини), тоді наступне:

- вимагатиму від депутата з "Народного фронту" Сергія Висоцького доказів тих звинувачень, які він поширював у своїй смс-перепиці. Якщо не надасть - то в суд.

- пропоную всім - журналістам, активістам, політичним опонентам і т.д. - дуже пильно (!) спостерігати за будь-якими можливими майбутніми призначеннями у львівську прокуратуру та на львівську митницю, аби там не дай Бог на з'явились "люди Садового", - заявив лідер "Самопомочі".

"І щодо процедури виборів мера. "Самопоміч" послідовно виступала за вибори мерів великих міст у два тури. Позиція не змінилась", - додав Садовий.

Нагадаємо, напередодні в об'єктиви камер потрапила приватна переписка громадського діяча Карла Волоха з народним депутатом Сергієм Висоцьким під час засідання Ради щодо "парламентських торгів" за відставку глави СБУ Валентина Наливайченка, у якій йшлося, що  "Садовому отдают за Валентина прокурора Львова и львовскую таможню".

В свою чергу Андрій Садовий заперечив існування подібних домовленостей, назвавши цю переписку "брєдом сивої кобили".

Нагадаємо також, вчора Верховна Рада схвалила подання президента про відставку Валентина Наливайченка з посади глави СБУ.