Садовий божиться, що з ним не торгувалися за "голову" Наливайченка

Мер Львова і лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий заперечує свою участь у закулісних парламентських торгах з приводу відставки голови СБУ Валентина Наливайченка
Depo.Влада
19 червня 2015 10:04
ФОТО: depo.ua

Про це Садовий написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Не проводив і не буду проводити жодних переговорів, з жодними високопосадовцями щодо того чи іншого голосування "Самопомочі" у парламенті. Це дорослі і відповідальні люди, які самостійно приймають адекватні рішення, навіть якщо вони непопулярні і викликають несприйняття, в т.ч. серед прихильників", - заявив Садовий.

"Мені байдуже чи на посаді голови СБУ Наливайченко чи хтось інший. Я хочу бачити радикальні зміни в правоохоронних органах - в СБУ, в прокуратурі, в міліції. Я їх не бачу! Пройшло більше року. За ці зміни люди загинули і продовжують гинути. Показати фото з декількома десятками симпатичних людей в гарній поліцейській уніформі - це мізер. Не в образу Еці Згуладзе, яка робить що може", - додав він.

Садовий також досить різко висловився щодо приватної переписки громадського діяча Карла Волоха з народним депутатом Сергієм Висоцьким.

"По переписці Висоцького з Волохом і посадах "прокурора" та "начальника митниці" для Садового у Львові скажу коротко: Брєд сивої кобили! Інших слів не підібрав. Сорі", - написав лідер "Самопомочі".

"І останнє на сьогодні. Політики так відверто забоялись відкритих списків на місцевих виборах, що аж гидко. Сьогодні в Раді переміг страх за свої політичні кар'єри", - підсумував Садовий.

Нагадаємо, напередодні в об'єктиви камер потрапила приватна переписка Карла Волоха з Сергієм Висоцьким щодо "парламентських торгів" за відставку глави СБУ Валентина Наливайченка, у якій йшлося, що  "Садовому отдают за Валентина прокурора Львова и львовскую таможню".