Росія вже лізе до України з новим "діалогом", але тільки після виборів

У Москві сподіваються, що після виборів в Україні країни "зможуть налаштувати конструктивний діалог"

Про це заявив заступник голови МЗС Росії Григорій Карасін, передає Depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

За його словами, Росія сподівається, що в Україні рано чи пізно настане "протверезіння", і до влади прийдуть політики, здатні "відповідати за взяті на себе зобов'язання і реально оцінювати ситуацію".

"Хочеться вірити, що в Києві все-таки візьме гору лінія не на конфронтацію, а на конструктивний діалог з Росією", - додав Карасін.

Він зазначив, що країна готова до діалогу з Україною тільки на основі "корінних інтересів наших народів".

Нагадаємо, прикордонники не пропускатимуть російських спостерігачів на вибори в Україні.

Як відомо, 7 лютого Верховна Рада України заборонила допуск російських спостерігачів на вибори президента України, народних депутатів України та місцеві вибори.

На Росії ж повідомили, що відправлять своїх спостерігачів на вибори президента в Україну в складі місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, однак пізніше Росія з міркувань безпеки передумала відправляти в Україну своїх спостерігачів.

Комітет виборців України попереджає, що на президентських виборах у березні 2019 року можуть бути присутніми фейкові місії спостерігачів, які фінансуються Росією.

28 січня очільник Міністерства закордонних справ (МЗС) України Павло Клімкін повідомив, що його відомство не буде реєструвати офіційних спостерігачів від Росії на українських президентських виборах і сподівається такого ж рішення від Центральної виборчої комісії (ЦВК).

29 січня Україна відмовилася від спостерігачів із СНД.

Водночас на Росії репетують про "дискримінацію" російських спостерігачів.

Незважаючи на це, спецпредставник США по Україні Курт Волкер пояснив, що спостерігачів із Росії можна допустити до роботи на виборах українського президента, якщо вони увійдуть до складу місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна