Ляшко довів Данилюка до істерики "наїздами" щодо офшорів

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко "підстеріг" міністра фінансів Олександра Данилюка у приміщенні Верховної Ради та спровокував сварку через зізнання міністра у причетності до офшорних компаній
Depo.Влада
21 квітня 2016 20:47
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк під час сутички з "радикалом" Олегом Ляшко, передає depo.ua.

"Ви би не знайшли роботи, де в мене офшори, бо ви не маєте освіти. Я побудую країну. Ви мені заздритиме. Я працювали у таких компаніях, до яких вас би не запросили. Ви не маєте відповідної кваліфікації. Завтра пояснення з трибуни", - відповів Данилюк.

"Ви нічого в житті не можете, можете тільки балакати і піаритися. Два до двох додати не можете", - емоційно сказав Данилюк, припустивши, що Ляшко і значення слова "офшори", яке постійно повторює, не знає.

Нагадаємо, що на 13 квітня з посиланням на дані сайту Companies In The UK, представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко повідомив, що тоді ще заступник голови Адміністрації Президента Олександр Данилюк зазначений як директор в двох фірмах Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP, зареєстрованих в Лондоні. А 14 квітня лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив Данилюка у тому, що той має "два офшори"

20 квітня Ляшко накинувся через це з хвилею критики на Данилюка, який вперше прийшов на засідання податкового комітету Ради.

21 квітня глава Мінфіну визнав, що досі є директором у трьох офшорних компаніях.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада