Ляшко вимагає від Порошенка розвороту над Японією

Радикальна партія України вимагає від президента України Петра Порошенка перервати запланований візит у Японію і прозвітуватися щодо офшорних рахунків у Панамі
Depo.Влада
4 квітня 2016 13:54
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив лідер Радикальної партії України Олег Ляшко, передає depo.ua.

"Ми вимагаємо від Петра Порошенка перервати візит у Японію. Колись, коли НАТО почало бомбити в Югославію, Примаков розвернув свій літак над Атлантичним океаном і полетів на Росію. Ми вимагаємо від президента України, який зараз летить у Японію, розвернути літак, повернутися в Україну, прийти в український парламент, прозвітувати про факти корупційної діяльності або спростувати їх і почати реальну боротьбу з корупцією", - сказав Ляшко.

Нагадаємо, Радикальна партія також ініціює створення ТСК щодо розслідування фактів корупції, пов’язаних з президентом і головою НБУ, та почати процедуру імпічменту Петра Порошенка.

5-7 квітня у президента України запланований візит до Японії.

Учора Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів задокументував велику мережу тіньових грошових переказів, які використовуються іменитими власниками з багатьох країн. Всього в зборі інформації та підготовці доповіді брали участь 380 журналістів із майже 80 країн світу.

У розслідуванні журналісти посилаються на "безпрецедентний витік мільйонів документів" з бази даних Mossack Fonseka, четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми.

Згідно з матеріалами,  президент України Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст. Однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада