Ляшко вирішив покричати: "Порошенка на вила!"

Фракція "Радикальної партії" ініціює початок процедури імпічменту президента України Петра Порошенка через офшорний скандал
Depo.Влада
4 квітня 2016 13:33
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомив лідер "радикалів" Олег Ляшко, передає depo.ua.

Зокрема, він вимагає імпічменту президента в порядку, передбаченому статтею 111 Конституції України.

Ляшко також вимагає створення у парламенті Спеціальної тимчасової слідчої комісії з розслідування фактів існування таємних офшорних компаній та рахунків Порошенка.

"Утворення Порошенком та Гонтарєвою офшорів - це:
1. Уникнення від сплати податків,
2. Корупційна діяльність,
3. Приховування статків,
4. Недостовірна інформація в деклараціях держчиновників,
5. Здійснення бізнесу на посаді Президента - це зловживання посадовим становищем.
І взагалі верх цинізму - це відкриття офшорних компаній у той час, коли наші сотні бійців гинули в Іловайському котлі в серпні 2014 року.
P.s. Відмова НАБУ розслідувати дії Президента свідчить про його залежність від влади і імітацію боротьби з корупцією", - написав Ляшко.

Коментуючи відсутність спеціального закону про процедуру імпічменту президента, Ляшко заявив, що Конституція є законом прямої дії.

"Отже стаття 111 Конституції України, яка передбачає початок процедури імпічменту президента, так само є нормою прямої дії. І я вважаю, що відсутність спеціального закону не заважає відповідно до ст. 111 Конституції України почати цю процедуру", - заявив лідер "радикалів".

Зазначимо, що наразі в Україні немає спеціального закону щодо процедури імпічмента президента.

Нагадаємо, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів задокументував велику мережу тіньових грошових переказів, які використовуються іменитими власниками з багатьох країн.  

Загалом у списку фігурують 20 українців, зокрема президент Петро Порошенко, міський голова Одеси Генадій Труханов, екс-прем'єр Павло Лазаренко і власник газети Kyiv Post Мохаммад Захур – британський бізнесмен, який живе і веде бізнес в Україні.