Холодницький дорікає Ситнику незнанням законодавства

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький дорікнув директору Національного антикорбюро Артему Ситнику, що той погано знає законодавство

Про це заявив сам Холодницький, передає Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Пану Ситнику варто роз'яснити, що законодавство не передбачає такого елементу, як заперечення на висновок члена КДКП", - заявив голова САП.

Так він прокоментував вимогу Ситника до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів звільнити Холодницького, а не просто робити йому догану.

"Рекомендую директору НАБУ повчити матчастину", - додав керівник Антикорупційної прокуратури.

Нагадаємо, НАБУ просить комісію прокурорів ініціювати звільнення Назара Холодницького замість догани за грубе порушення прокурорської етики.

Довідка. У березні поточного року в робочому кабінеті керівника САП Назара Холодницького знайшли прослуховувальні пристрої.

2 квітня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) відкрила дисциплінарне провадження щодо Холодницького. На нього надійшло дві скарги – одна від НАБУ, а інша від Генпрокуратури.

18 травня керівник САП Назар Холодницький передав свої пояснення на скарги НАБУ і ГПУ до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

2 липня комісія прокурорів рекомендувала оголосити Холодницькому догану, але не звільняти.

5 липня очільник САП подав позов до Верховного суду, вимагаючи заборонити комісії прокурів використовувати записи "плівок" з його кабінету в якості доказу проти нього.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #НАБУ