Холодницький хоче через Верховний суд заборонити його "робочі" плівки

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький подав позов до Верховного суду, вимагаючи заборонити Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурів використовувати записи "плівок" з його кабінету в якості доказу проти нього

Про це стало відомо 5 липня під час розгляду його позову на засіданні Адміністративної палати Верховного суду, на яке сам Холодницький не з'явився, передає Depo.ua з посиланням на "Главком".

У Центрі протидії корупції вважають, що цей позов може бути використаний Холодницьким для затягування розгляду його справи у Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів.

"Холодницький може вимагати від КДКП не розглядати скарги проти нього без судового рішення щодо можливості використання цих плівок у його дисциплінарній справі. Тим часом суд може затягувати розгляд цього питання надовго, — стверджує Олена Щербан, юрист Центру протидії корупції. — Очевидно, що керівник САП шукає будь-які можливості уникнути покарання та залишитися на своїй посаді".

Наступне засідання суду заплановано на 20 вересня. Засідання КДКП, на якому розглядатимуть скарги проти Холодницького, має відбутися 26 липня.

Нагадаємо, в робочому кабінеті Холодницького знайшли прослуховувальні пристрої.

Пізніше Луценко повідомив, що установлення прослуховувального пристрою в кабінеті Холодницького санкціоноване судом.

27 березня Луценко заявив, що ГПУ разом з НАБУ проводить слідчі дії щодо Назара Холодницького.

2 квітня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) відкрила дисциплінарне провадження щодо керівника САП Назара Холодницького. На нього надійшло 2 скарги – одна від НАБУ, а інша від Генпрокуратури.

18 травня керівник САП Назар Холодницький передав свої пояснення на скарги НАБУ і ГПУ до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

2 липня комісія прокурорів рекомендує у дисциплінарній справі щодо Холодницького накласти на нього догану, але не звільняти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна