Через судову реформу 90% українців не зможуть захищати свої права в судах, - нардеп

Судова реформа, ухвалена сьогодні у парламенті, зробить неможливим для 90% українців захищати свої інтереси в суді через вимогу до адвокатів
Depo.Влада
2 червня 2016 21:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив народний депутат Юрій Левченко, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна" .

"Ця так звана реформа, яка сьогодні пропонувалася, насправді нічого позитивного загалом для рядового українця не пропонує. Президент отримає ще більший контроль над судами. Крім цього контролю президента, запроваджується жахлива норма, яка була для мене найпринциповішою. Вона полягає в тому, що, по суті, 90% українців втратять можливість захищати свої права в судах. Запроваджується так звана диктатура адвокатів. Після набрання чинності цими змінами жоден українець не зможе отримати будь-яку правову допомогу в судах, крім правової допомоги адвоката, який отримає відповідну ліцензію зборів адвокатів. Це значить, що преважна більшість народу, що не має фінансових можливостей, щоб найняти фахового адвоката, просто не зможуть захищати свої права в судах", - заявив Левченко.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла у другому читанні і в цілому законопроект №3524 "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)".

Крім того, парламент схвалив у другому читанні і в цілому президентський законопроект "Про судоустрій і статус суддів".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада