ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Боротьба з контрабандою: Гройсман похвалився першими перемогами

З початку оголошеної Кабінетом міністрів України боротьби з контрабандою вдалося добитися збільшення чеку на розмитнення товарів на 50%

Depo.Влада
11 липня 2018 11:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимира Гройсман на засіданні уряду, інформує Depo.ua.

"Чек на розмитнення, який потрапляє в бюджет, вже на 50% більший, ніж це було до того, як ми вжили тих заходів, які передбачені постановою уряду (про боротьбу з контрабандою, - ред.)", - сказав Гройсман.

Як приклад він навів цифри однієї з компаній. "Одна з компаній у травні, коли ці схеми працювали і ми про них не знали, заплатила в бюджет за розмитнення товару - іграшки вагою 7,3 тонни - 5,5 тисяч доларів за контейнер. Коли ми реально почали боротися з контрабандою, у нас надходження за розмитнення за той самий контейнер, за той самий товар склали вже 8, 8 тисяч доларів", - повідомив глава уряду.

Нагадаємо, 20 червня прем'єр-міністр Володимир Гройсман презентував план боротьби з контрабандою.

Він також закликав усі правоохоронні структури України об'єднатися у боротьбі з контрабандою.

Згодом Кабмін ухвалив постанову, згідно з якою в Україні поліцейські отримали право цілодобово перебувати в зонах митного контролю та пунктах пропуску через державний кордон. Їх завдання - контролювати роботу і виявляти факти порушення митних правил.

Пізніше у Вінниці проходили обшуки у вінницьких фіскалів. Зокрема, під час обшуків вдома у начальника відомства Руслана Осмоловського, були вилучені кредитні картки та мобільний телефон.

Окрім того, повідомлялося про серію обшуків у вінницьких бізнесменів та депутатів.

Також відомо, що ці обшуки можуть бути помстою особисто прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману через його ініціативу по боротьбу з контрабандою.

Цілком імовірно, що СБУ вирішила помститися Гройсману компроматом через війну з контрабандою.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада