СБУ вирішила помститися Гройсману компроматом через війну проти контрабанди (ДОКУМЕНТ)

Служба безпеки України почала шукати компромат на прем'єр-міністра Володимира Гройсмана після того, як він оголосив початок боротьби з корупцією на митниці

Так, за даними джерел OBOZREVATEL, по суті, ті, хто коригував контрабандні потоки, розуміючи, що втрачають гроші, хочуть очорнити прем'єра і його сім'ю, використовуючи спецслужби, інформує Depo.ua.

Зокрема, СБУ надіслала Житомирській митниці лист за підписом першого заступника голови відомства Павла Демчина з проханням надати інформацію про автомобіль Mercedes GLE 350D, який в 2017 році придбала дружина прем'єра - Олена Гройсман.

У тому ж році в ЗМІ з'явилася інформація, що авто нібито було задеклароване главою уряду.

Однак, авто було внесене Гройсманом в його декларацію, яку окремо перевіряє до 11 липня НАЗК, тому ця справа з будь-якої точки зору є безперспективною.

А поява цього листа - це не що інше, як частина чорної піар-кампанії, і сам Гройсман 13 червня публічно заявляв, що проти нього готуються інформаційні провокації.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив постанову, згідно з якою в Україні поліцейські отримали право цілодобово перебувати в зонах митного контролю та пунктах пропуску через державний кордон.

Їх завдання - контролювати роботу і виявляти факти порушення митних правил.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна