Арештоване майно Кулику не належить, - адвокат

Майно прокурора АТО Костянтина Кулика, на яке був накладений арешт, йому не належить
Depo.Влада
16 серпня 2016 19:16
ФОТО: depo.ua

Про це заявив адвокат Кулика Володимир Раков, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Майно, на яке був накладений арешт, в даному випадку Кулику не належить. Найголовніше, що дія статті (за якою накладено арешт на майно, - ред.) не охоплює той період, коли майно було придбано", - заявив адвокат.

Раніше Апеляційний суд міста Києва залишив у силі рішення Солом'янського районного суду Києва, який наклав арешт на рухоме і нерухоме майно прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

Нагадаємо, що детективи НАБУ розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу України "Незаконне збагачення" – за фактом отримання прокурором сил АТО генеральної прокуратури України Куликом у власність активів у значному розмірі, законність набуття яких не підтверджена доказами.

З'єднання ясувалося, що протягом 2011 - 2016 років Кулик отримав у власність ряд цінних об'єктів нерухомого майна та автомобілів, вартість яких значно перевищувала його офіційний дохід. Право власності оформлене в основному на близьких осіб.

Кулика, якого суд першої інстанції відсторонив від посади, поновив в правах Апеляційний суд Києва 13 липня.

14 липня Національне антикорупційне бюро України оприлюднило розмови військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика зі своїм адвокатом. На запису прокурор поливає брудом представників НАБУ, називаючи їх "мусорами", "шлеперами" та іншими лайливими словами.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада