Суд відмовився зняти арешт з майна Кулика

Апеляційний суд міста Києва відхилив скаргу адвокатів військового прокурора АТО Костянтина Кулика на рішення Солом'янського райсуду щодо арешту його майна
Depo.Влада
16 серпня 2016 17:44
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було прийнято на судовому засіданні у вівторок 16 серпня, передає depo.ua.

"Колегія суддів ухвалила постанову Солом'янського суду міста Києва про накладення арешту на рухоме і нерухоме майно... залишити без змін", - повідомив головуючий суддя.

"Постанова на арешт майна і транспортних засобів підозрюваного Кулика обумовлено досудовим розслідуванням. Йому (Кулику, - ред.) Оголошено підозру в зв'язку з тим, що він збагачувався, перебуваючи на різних посадах", - повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Максим Грищук .

За словами Грищука, на даному етапі тривають слідчі дії, а справа ще не направлено до суду.

"Арешт майна є тимчасовою санкцією, щоб не відбулося відчуження. Зазначене майно є і речовим доказом у цій справі, і тим майном, яке, можливо, буде підлягати спецконфіскаціі ... Факт спільного проживання було встановлено повністю", - підкреслив Грищук, додавши, що САП своєму розпорядженні незаперечні докази ведення Куликом і його екс-дружиною спільного господарства та розпорядження майном.

У свою чергу, адвокат Кулика підкреслив, що арештоване майно належало його колишній дружині і було придбано до вступу Кулика на посаду військового прокурора.

"Всі доводи, які були вказані в клопотанні та потім перенесені до постанови суду, є лише припущенням ... під час розгляду клопотання слідчий суддя Коробенко не мотивовані, чому має бути арештоване майно", - підкреслив адвокат.

Нагадаємо, що детективи НАБУ розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу України "Незаконне збагачення" – за фактом отримання прокурором сил АТО генеральної прокуратури України Куликом у власність активів у значному розмірі, законність набуття яких не підтверджена доказами.

З'єднання ясувалося, що протягом 2011 - 2016 років Кулик отримав у власність ряд цінних об'єктів нерухомого майна та автомобілів, вартість яких значно перевищувала його офіційний дохід. Право власності оформлене в основному на близьких осіб.

Кулика, якого суд першої інстанції відсторонив від посади, поновив в правах Апеляційний суд Києва 13 липня.

14 липня Національне антикорупційне бюро України оприлюднило розмови військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика зі своїм адвокатом. На запису прокурор поливає брудом представників НАБУ, називаючи їх "мусорами", "шлеперами" та іншими лайливими словами.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада