Прокурор Кулик стане першим, кого судитимуть за незаконне збагачення, – САП

Прокурор Головної військової прокуратури ГПУ Костянтин Кулик збагатився на кілька мільйонів більше, ніж заробив. Справа проти нього є першою в Україні про незаконне збагачення
Depo.Влада
1 липня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив перший заступник керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) Максим Грищук, передає depo.ua.

"Стаття про незаконне збагачення в чинній редакції є  з квітня 2015 року, однак ще немає практики щодо застосування цієї статті. Ми є першопрохідці", –  констатував Грищук.

Він уточнив, що під час обшуків у помешканні Кулика 29 червня йому повідомлено про підозру.

Грищук наголосив: слідство дійшло висновку, що Кулик протягом 5 років заробив коштів, які в кілька разів менші за ту суму, на яку він заробив. Зокрема, за останні 2 роки він заробив 1,6 млн. грн., однак калькуляція витрат показала, що майже все він "проїв", а майна набув на 3 млн грн.

"Звідки взялися гроші? Є калькуляція витрат. Офіційні банківські рахунки, перекази за кордон, витрати на харчування, паливо, послуги. Всі кошти, які заробив, він проїв. А звідки взялися кошти на купівлю елітної нерухомості в центрі Києва?" – сказав Грищук. 

Нагадаємо, що 29 квітня детективи НАБУ прийшли з обшуком до помешкання Кулика, хотіли вручити йому повідомлення про підозру у незаконному збагаченні, однак той закрився в квартирі, щоб не отримувати її. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада