"Інтер" просить захисту у Порошенка

Телеканал "Інтер" звернувся до президента Петра Порошенка з проханням втрутитися у ситуацію, пов'язану з подіями, що відбулися сьогодні біля будівлі телеканалу
Depo.Влада
25 лютого 2016 18:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

"Сьогодні, 25 лютого близько 10 години ранку група осіб, яка представилася представниками різних громадських організацій, зокрема "Громадянським корпусом "АЗОВ", в кількості близько 50 чоловік, оточили будівлю телеканалу, блокувавши виїзди і в'їзди. В результаті була зірвана робота знімальних груп, які повинні були виїжджати на зйомки. Співробітники телеканалу не мали можливості потрапити на роботу. Блокування роботи телеканалу здійснювалося більше двох годин", - йдеться у зверненні.

У прес-службі зазначили, що учасники блокування роботи телеканалу намагалися проникнути на територію "Інтера", кидали на територію телеканалу будівельне сміття, розмалювали будівлю телеканалу чорною фарбою. Поліція ж начебто блокуванню не протистояла.

"Просимо Вас не залишити цю ситуацію без уваги і сприяти недопущенню блокування роботи найбільшого в країні телеканалу, дати правову оцінку події. Вважаємо, що подібні факти тиску на ЗМІ не можуть мати місця у правовій державі", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Марія Столярова, яка є громадянкою Росії, 22 лютого , в ефірі програми "Подробности недели" в прямому ефірі про Героїв Небесної Сотні сказала "Ну-ка, давайте заканчивайте эту х*ню".

У зв'язку з цим Національна рада з питань телебачення й радіомовлення винесе питання про призначення позапланової перевірки телеканалу "Інтер"

У свою чергу "Інтер" заявив, що не має ніякого відношення до виробництва програми "Подробиці тижня", випусковим редактором якої є Столярова.

Пізніше її звільнили з посади через інцидент з нецензурною лайкою, і вона залишила територію України під супроводом СБУ.

Сьогодні представники полку "Азов" заблокували телеканал "Інтер", оголосивши акцію безстроковою.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада