"Інтер" відхрестився від Столярової: "Вона ніколи не працювала на каналі"

Телеканал "Інтер" заявляє, що не має ніякого відношення до виробництва програми "Подробиці тижня", випусковим редактором якої є Марія Столярова
Depo.Життя
23 лютого 2016 18:36
ФОТО: depo.ua

А сама Столярова нібито ніколи не працювала на "Інтері", про це йдеться у офіційній заяві телеканалу, повідомляє depo.ua.

"Телеканал "Інтер" обурений інцидентом, що стався в прямому ефірі програми "Подробиці тижня" від 21 лютого 2016 року. Телеканал заявляє, що не має ніякого відношення до виробництва даної програми. Дана програма, як і весь інформаційний продукт, що виходить в ефірі телеканалу "Інтер", виробляється компанією "Національні інформаційні системи".

Угода між телеканалом "Інтер" і компанією "Національні інформаційні системи" передбачає, що телеканал "Інтер" не має відношення до виробництва, визначення і планування тим і не відповідає за зміст програм "Чорне дзеркало", "Новини", "Подробиці", "Подробиці тижня". Крім цього, згідно з угодою, "НІС" самостійний і в здійсненні кадрової політики", - йдеться в заяві "Інтера".

Відзначається також, що компанія "НІС" на власний розсуд і без узгодження з телеканалом "Інтер" здійснює підбір ведучих, редакторів, кореспондентів, іншого творчого і технічного персоналу для всіх програм, які вона виробляє.

"Відповідно, заявляємо, що випусковий редактор програми "Подробиці тижня" Марія Столярова є співробітником компанії "НІС" і ніколи не працювала на телеканалі "Інтер". І телеканал не може нести відповідальність за дії осіб, які не є його працівниками. Відповідно до угодою, "НІС" самостійно і в повній мірі відповідає за відповідність створених програм загальноприйнятим стандартам якості і вимогам законодавства України", - сказано в заяві.

У свою чергу, телеканал "Інтер" вважає категорично неприпустимим те, що в ефірі прозвучала нецензурна лексика. І покладає повну відповідальність за те, що сталося на ТОВ "НІС", оскільки технологія прямого ефіру не дає каналу оперативної технічної можливості усувати помилки виробників програм.

На "Інтері" відзначили, що звернулися до ТОВ "НІС" з претензією і вимогою роз'яснення інциденту і гарантією того, що подібне більше не повториться в ефірі.

Нагадаємо, що Марія Столярова, яка є громадянкою Росії в ефірі програми "Подробности недели" в прямому ефірі про Героїв Небесної Сотні сказала "Ну-ка, давайте заканчивайте эту х*ню".

У зв'язку з цим Національна рада з питань телебачення й радіомовлення винесе питання про призначення позапланової перевірки телеканалу "Інтер".

Зазначимо, сьогодні народний депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук звернувся до СБУ з проханням дати оцінку висловлюванням шеф-редактора "Інтера" Марії Столярової під час ефіру про Небесну Сотню.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя