Російський шеф-редактор "Інтера" під час ефіру про Небесну сотню просила "закінчити цю х*йню"

Шеф-редактор українського телеканалу "Інтер" Марія Столярова, яка є громадянкою Росії, в прямому ефірі про героїв Небесної сотні грубо вилаялася
Depo.Життя
23 лютого 2016 08:15
ФОТО: depo.ua

Інцидент стався під час інтерв'ю з активістами та родичами загиблих під час розстрілів на Євромайдані 18-21 лютого 2014 року, передає depo.ua.

Під час прямого ефіру недільної програми "Подробиці тижня" з Майдану Незалежності журналіст "Інтера" спілкувалася з рідними загиблих, коли Столярова перервала трансляцію зі словами: "Ну-ка, давайте закінчуйте цю х*ню".

Згодом Столярова заявила, що даний інцидент - не більше ніж технічна помилка.

"Я спілкувалася по технічному каналу з сусіднім майданчиком. Всі ці слова були звернені до асистента, який довго мене не розумів і невідомо навіщо з'являвся в кадрі. Кнопки були чи переплутані...", - заявила шеф-редактор телеканалу в коментарі "Обозревателю".

При цьому вона повідомила, що має намір особисто вибачитися перед усіма родичами Небесної Сотні, які брали участь у прямому включенні з Майдану.

"Непоправна фігня сталася, бо нерви, запара і чотири прямих ефіру одночасно. Ось щось на щось і налізло. Це технічна лажа, за яку я особисто поїду вибачатися перед усіма учасниками відкритого майданчика", - запевнила Столярова.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя