Розкішні меблі і топові авто: силовики обшукали особняк судді Чернушенка (ВІДЕО)

У Генеральній прокуратурі України продемонстрували оперативне відео обшуку будинку голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка
Depo.Гроші
26 червня 2015 14:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Так, співробітники ГПУ і СБУ з'ясували, що в цьому будинку відбуваються ремонтні роботи, встановлені ексклюзивні меблі (вартість тільки однієї кухонної меблі становить 178 тис грн, шафа в кімнаті 50 тис грн), а також нова побутова техніка в упаковці.

"На території будинку було виявлено два легкових автомобіля Jeep Rubicon, Mercedes-Benz G. Будинок 3-поверховий, розташований у Києво-Святошинському районі Київської області в селі Горенка", - додали в прокуратурі.

Раніше повідомлялося, що в ході обшуку будинку Чернушенка вилучили також зброю і документи

Нагадаємо, за даними прокуратури,  Чернушенко отримав велику суму хабаря у нарадчій кімнаті за справу, яка навіть не розглядалася по суті. Крім того, ровадженні за прокуратура розслідує незаконне втручання службовими особами Апеляційного суду м. Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 376-1 КК України та постановлення завідомо неправосудних судових рішень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін ініціював перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів України відсторонення Чернушенка від посади та звернувся з поданням до Верховної Ради України про надання згоди на затримання та арешт судді.

Сам Чернушенко звинувачення відкидає і заявляє, що проти нього сфарбрикували справу за те, що не хотів виконувати вказівок з ГПУ і Адміністрації Президента

24 червня Генеральна прокуратура України повідомила про підозру Чернушенку у завідомо неправдивих рішеннях.