ГПУ обшукала будинок Чернушенка (ФОТО)

Генпрокуратура спільно з СБУ провела обшук в одному із будинків, який належить голові Апеляційного суду Києва Антону Чернушенку
Depo.Влада
25 червня 2015 17:06
ФОТО: depo.ua
ГПУ обшукала будинок Чернушенка (ФОТО)
ГПУ обшукала будинок Чернушенка (ФОТО)

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

"Будинок розташований у Київській області на ділянці площею 2 га. В ході обшуку було виявлено та у подальшому вилучено предмети вогнепальної та холодної зброї, набої (без будь-яких дозвільних документів) у кількості 11 предметів, ухвали Апеляційного суду про надання дозволу на проведення негласних слідчих дій (документи з грифом "таємно"), документи для службового користування, державні номерні знаки (8 штук), талони на пальне, документи про використання значних сум коштів на будівництво. Крім того, на ділянці виявлено легковий автомобіль Mercedes-Benz Е 240", - повідомляє прокуратура.


Як повідомляв depo.ua, за даними прокуратури,  Чернушенко отримав велику суму хабаря у нарадчій кімнаті за справу, яка навіть не розглядалася по суті.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін планує внести до парламенту подання про позбавлення суддівської недоторканності голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, який підозрюється в хабарництві.

Сам Чернушенко звинувачення відкидає і заявляє, що проти нього сфарбрикували справу за те, що не хотів виконувати вказівок з ГПУ і Адміністрації Президента

24 червня Генеральна прокуратура України повідомила про підозру Чернушенку у завідомо неправдивих рішеннях.