У Британії хочуть протистояти російським ракетам

Велика Британія має бути в змозі при необхідності протистояти загрозі, яка може виходити від новітнього озброєння Росії

Про це заявив міністр оборони Сполученого Королівства Гевін Вільямсон, інформує Depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Ми повинні рішуче протистояти недотриманню Росією Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД). При необхідності бути готовими впоратися із загрозою, яку може представляти новий російський ракетний комплекс", - висловив думку британський міністр, не уточнивши, про який саме ракетний комплекс йдеться.

Нагадаємо, 21 жовтня 2018 року США розірвали договір з Росією про ліквідацію ракет середньої і малої дальності, а з 2 лютого 2019 року розпочали процес його денонсації.

Президент Росії Володимир Путін у відповідь оголосив про призупинення участі Москви в цьому договорі.

Зазначимо, що якщо Росія не виконає свої зобов'язання за договором, через шість місяців США офіційно анулюють угоду.

Нещодавно Трамп заявив, що США випередять своїх супротивників за витратами на ракетні озброєння та відповідними інноваціями, якщо не вдасться укласти новий договір про обмеження ракетних озброєнь.

За словами Трампа, США займаються розробкою нової системи протиракетної оборони.

Довідка: Угода підписана у 1987-му році президентами США та СРСР стала першою угодою щодо контролю за озброєннями, яка заборонила цілий клас озброєнь: крилаті ракети наземного базування з радіусом дії від 500 до 5000 кілометрів. Росія відкидає звинувачення у тому, що вона порушує угоду.

Прикладом порушення договору з боку Росії називають нові російські ракети 9М729. США не мають у Європі аналогів цієї зброї, яка здатна сягнути європейських столиць та військових баз США у регіоні за короткий проміжок часу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія